Śląsk Wrocław: Janukiewicz - Celeban, Ignasiak, Naskręt, Sztylka - Budka, Dudek, Rosiński (58' Ostrowski), Ulatowski - Bugaj (79' Kosztowniak), Kowal (67' Witkowski).

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Kapsa - Smoliński, Wysocki, Tychowski, Copik (83' Woropajew), Gmitrzuk, Rogalski (73' Wojtal), Berensztajn, Preis (64' Wójcik), Łatkowski, Wesecki.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:

Sędzia: Robert Małek (Katowice)

Aura: Ciepło i słonecznie ; Temp 23°C

Widzów: 2500

90+3 min. - Koniec meczu!!! W Sosnowcu zwycięstwo Jagiellonii daje im prawo gry w barażach a Arką.

90 min. - Kosztowniak głową z 6 metrów w Kapsę.

83 min. - Woropajew za Copika.

79 min. - W miejsce Bugaja na boisku pojawił się Kosztowniak.

78 min. - Żółtą kartką ukarany Wójcik.

78 min. - Bugaj z 15 metrów, lecz piłkę łapie Kapsa.

73 min. - W miejsce Rogalskiego Wojtal.

71 min. - Po strzale Ulatowskiego Kapsa wybija piłkę na przedpole, lecz po chwili naprawia swój błąd atakowany przez Bugaja.

64 min. - Wojcik w miejsce Preisa.

61 min. - Po rzucie rożnym głową uderza Wysocki, lecz trafia w Weseckiego.

60 min. - W polu karnym pada Rogalski, lecz gwizdek arbitra milczy.

58 min. - Ostrowski w miejsce Rosińskiego.

51 min. - Z 15 metrów próbował szczęścia Kowal, lecz zbyt lekkie uderzenie nie mogło zaskoczyć Kapsy.

48 min. - Niecelny strzał Kowala z 5 metrów po podaniu Bugaja.

46 min. - Drugą część meczu rozpoczyna KSZO. W przerwie nie nastąpiły żadne zmiany.

45+2 min. - Koniec pierwszej połowy. W Sosnowcu Zagłębie przegrywa z Jagiellonią do przerwy 0:1, więc to Jagiellonia na chwilę obecną jest w barażach.

44 min. - Piłka ląduje w bramce KSZO po uderzeniu Dudka, jednak sędzia odgwizduje spalony.

42 min. - GOOOOL!!! Strzał Budki parują obrońcy, w zamieszaniu nogę dostawia Ulatowski i Śląsk prowdzi!!!

40 min. - Rzut wolny z 25 metrów, Berensztajn i 1:1 !!!!!!!!!!!!!!!!

39 min. - Zagranie od Rosińskiego "na klatę" przyjmuje Budka, lecz zbyt odskakuje mu piłka.

38 min. - Dudek nad poprzeczką bramki KSZO.

35 min. - Bugaj do Kowala, ten wywaca się, ale leżąc oddaje jeszcze strzał, piłkę łapie Kapsa.

33 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Rosińskiego głową przedłuża Celeban - poprzeczka !!!

31 min. - Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego Berensztajna wyłapuje Janukiewicz.

29 min. - Z 18 metrów strzelał Naskręt.

27 min. - Groźnie dośrodkowanie do Rogalskiego, wrocławscy defensorzy na posterunku.

25 min. - Strzał z 25 metrów, z rzutu wolnego Berensztajna ląduje w rękach Janukiewicza.

22 min. - Z rzutu rożnego Rosiński, głową nad poprzeczką uderza Celeban.

21 min. - Kontra gości, na spalonym Wesecki.

19 min. - Preis z 25 metrów - niecelnie.

18 min. - Dośrodkowanie z głębi pola do Ulatowskiego, ten wychodząc sam na sam z Kapsą, strzela prosto w bramkarza gości.

17 min. - Kontra KSZO, dobrą okazję lekkim strzałem marnuje Wesecki.

17 min. - Bugaj z kilku metrów próbuje zaskoczyć Kapsę, lecz ten wybija piłkę.

16 min. - Prostopadle Kowal do Bugaja, ten posyła piłkę nad poprzeczkę bramki KSZO.

11 min. - Gra po zdobyciu bramki się wyraźnie uspokoiła.

10 min. - Gooooooool!!!! Zamieszanie pod bramką KSZO, Rosiński zagrywa do Bugaja, ten z 7 metrów pokonuje Kapsę.

8 min. - Ulatowski z 8 metrów w boczną siatkę.

5 min. - Drugi z rzędu rzut rożny dla gości, głową niecelnie Copik.

1 min. - Zaraz po rozpoczęciu sędzia wstrzymał grę w celu uprzątnięcia płyty boiska.

1 min. - Mecz rozpoczynają wrocławianie - stroje zielone, KSZO na biało-pomarańczowo.

W rezerwie pozostają : Śląsk - Hryńczuk, Witkowski, Mróz, Ostrowski, Kosztowniak; KSZO - Olszewski, Stachowiak, Wójcik, Wojtal, Woropajew.