Zwroty biletów na Lecha i rekompensata dla karnetowiczów (WAŻNE INFORMACJE!)

12.12.2019 (17:11) | Marcin Polański | fot.: Marcin Folmer | Śląsk Wrocław
W związku z decyzją Wojewody o zamknięciu dla kibiców Stadionu Wrocław na mecz z Lechem Poznań, klub przygotował rekompensatę dla posiadaczy karnetów oraz udogodnienia dla osób, które wcześniej zakupiły bilety lub posiadają vouchery. Co ważne, nie ma konieczności osobistego udawania się do kas na Oporowskiej, można całą operację przeprowadzić drogą mailową. Poniżej szczegółowe informacje.


 

UWAGA! Kasy biletowe przy Oporowskiej 62 czynne będą do 20 grudnia (włącznie), a następnie po przerwie świątecznej od 13 stycznia. Klub zachęca, by odwiedzić je jak najwcześniej.
BILETYJeśli zakupiłeś bilet na spotkanie z Lechem Poznań:- możesz zwrócić go w kasach przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) i otrzymać voucher na jeden domowy mecz, ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania),- możesz zwrócić bilet w kasach przy ul. Oporowskiej 62 i otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości ceny biletu,- możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy: kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot kosztów biletu przelewem na podany numer konta lub voucher na jeden domowy mecz, ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania).
KARNETYJeśli posiadasz karnet całosezonowy na mecze Śląska Wrocław:- możesz udać się do kas przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) i otrzymać rekompensatę finansową w wysokości 1/18 ceny Twojego karnetu lub voucher na jeden domowy mecz (może z niego skorzystać dowolna osoba), ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania),- możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot 1/18 ceny Twojego karnetu przelewem na podany numer konta lub voucher na jeden domowy mecz (może z niego skorzystać dowolna osoba), ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania).Jeśli posiadasz karnet na rundę jesienną:- obowiązują powyższe instrukcje, zwracana jest jednak 1/10 ceny zakupionego karnetu.
VOUCHERYJeśli posiadasz voucher na mecz z Lechem Poznań (płatny):- data ważności vouchera zostaje przedłużona do 10 lutego 2020 roku.
SEKTORY VIP SILVERJeśli posiadasz bilet VIP do Strefy Silver na spotkanie z Lechem Poznań:1. Możesz zwrócić go w kasach przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) aby:- otrzymać voucher ważny do końca sezonu 2019/20, który można wymienić na bilet VIP do Strefy Silver na preferowany przez siebie mecz (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania) lub:- otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości ceny zakupionego biletu VIP.2. Możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy: kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot kosztów biletu VIP przelewem na podany numer konta.W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt na adres: vip@slaskwroclaw.pl

Jeśli posiadasz karnet VIP do Strefy Silver na mecze Śląska Wrocław:1. Możesz udać się do kas przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15), aby:- otrzymać voucher ważny do końca sezonu 2019/20, który można wymienić na bilet VIP do Strefy Silver na preferowany przez siebie mecz (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania) lub:- otrzymać rekompensatę finansową w wysokości 1/18 ceny Twojego karnetu VIP (w przypadku karnetów całosezonowych, w przypadku karnetów VIP na rundę jesienną jest to 1/10 ceny)

2. Możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot 1/18 ceny Twojego karnetu VIP (w przypadku karnetów całosezonowych, w przypadku karnetów VIP na rundę jesienną jest to 1/10 ceny) przelewem na podany numer konta.W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres: vip@slaskwroclaw.pl