Mamy nowy system komentarzy!

18.01.2020 (18:45) | Redakcja / Redakcja | fot.: Marcin Polański
Komentowanie na ŚLĄSKnecie nigdy nie było prostsze! Od teraz możecie to robić szybko, łatwo i przyjemnie. Cały czas staramy się rozwijać, mamy nadzieję, że nowy system komentarzy przypadnie Wam do gustu i wpłynie na jeszcze większą liczbę interakcji pomiędzy nami i Wami – od teraz możemy dyskutować w o wiele bardziej przejrzystym i nowoczesnym środowisku. Zostawcie swój pierwszy wpis – jak Wam się podoba ta zmiana?


 

Nowe komentarze opierają się na systemie Disqus – to jeden z najpopularniejszych rozwiązań na świecie, który może być Wam znany z innych stron (np. www.lechia.net). Disqus umożliwia szybkie utworzenie konta za pomocą popularnych mediów społecznościowych: Facebook, Twitter i Google+. Można również zarejestrować się na stronie Disqus za pośrednictwem samego e-maila.Komentarze w dalszym ciągu możecie pisać jako osoby anonimowe, jednak korzystając z konta zyskuje się szereg dodatkowych możliwości, np. otrzymywania powiadomień, gdy ktoś odpowie na Wasz komentarz. Klikając na zdjęcie profilowe zobaczycie panel ze statystykami, co pozwala m.in. na śledzenie komentarzy wybranych osób.Inne atuty nowego systemu:

- tworzenie się "drzewka", czyli wątków z odpowiedziami do konkretnych komentarzy,

- sortowanie komentarzy w wygodny dla Was sposób,

- możliwość szybkiego udostępnienia komentarzy i newsów na Twitterze i Facebooku,

- pisany komentarz można łatwo formatować (np. pogrubiać),

- dodawanie zdjęć i GIF-ów,

- możliwość oceniania komentarzy (strzałka w górę lub w dół) i artykułów.Ważne! Od teraz do akceptacji trafią tylko wpisy zawierające linki, ale te dodane komentarze też będą przez nas moderowane. Nie będziemy tolerować wulgarnych, obraźliwych komentarzy i ubliżania sobie na wzajem. Prosimy Was o zachowanie kultury dyskusji.Dotychczasowy system komentarzy zawierał ponad 150 tysięcy wpisów. Staraliśmy się wszystkie przenieść, aby nadal się wyświetlały, jednak przy operacji przekonwertowania mogły pojawić się drobne błędy i niektóre ze starszych wpisów mogły zniknąć.Liczymy, że nowy system zachęci Was do częstszego komentowania naszych wieści dotyczących Śląska!