TOP5 komentarzy tygodnia

26.01.2020 (18:22) | Marcin Polański
Tydzień temu udostępniliśmy na stronie nowy system komentarzy do artykułów, który jak widać po ich liczbie, przypadł Wam do gustu. W serwisie pojawiło się niemal 200 komentarzy, a najczęściej wypowiadaliście się o potencjalnych wzmocnieniach drużyny oraz meczach sparingowych. Jeśli nie śledziliście na bieżąco dyskusji pod wszystkimi newsami, to wybraliśmy 5 najciekawszych, które oczywiście można także komentować.


 

O zaletach nowego systemu można przeczytać TUTAJ. W komentarzach można zadawać także pytania przedstawicielom redakcji. Staramy się również brać udział w dyskusji!
Czytelnik podpisujący się jako były piłkarz i kibic Śląska obszernie wypowiedział się na temat polityki transferowej klubu oraz budowania drużny. Domaga się więcej szans dla młodzieży, jednocześnie ufając w odwagę trenera Lavicki. Zgadzacie się z tą opinią?
(Kliknij w poniższy komentarz, aby przejść do komentowanego artykułu i wyrazić swoje zdanie)

barnye zauważył, że Śląskowi może nie zależeć na podpisaniu nowego kontraktu z Michałem Chrapkiem i jego zdaniem klub chętnie z listy płac ściągnąłby pomocnika oraz Piotra Celebana. Myślicie, że w maju może zakończyć się ich pobyt na Oporowskiej?
(Kliknij w poniższy komentarz, aby przejść do komentowanego artykułu i wyrazić swoje zdanie)
Niedawno opublikowaliśmy wyniki sondy, w której ocenialiście piłkarzy Śląska. Ciekawym spostrzeżeniem do wyników podzielił się Lolo09. Stare piłkarskie porzekadło mówi, że drużynę buduje się „od tyłu”. Czy może jednak wolelibyście w WKS-ie Marcina Robaka zamiast np. Israela Puerto i Dino Stigleca?
(Kliknij w poniższy komentarz, aby przejść do komentowanego artykułu i wyrazić swoje zdanie)
Po porażce z FK Teplice pesymistyczne spojrzenie na przyszłość zaprezentował wkurzony, który obawiał się o postawę zespołu w wiosennej części rozgrywek. Czekamy na komentarz po wygranej z FK Ufa!
(Kliknij w poniższy komentarz, aby przejść do komentowanego artykułu i wyrazić swoje zdanie)Nieco bardziej stonowany komentarz po spotkaniu z FK Ufa zaprezentował natomiast causeyo, który zwrócił uwagę, żeby starać się zachować obiektywizm z ocenach gry WKS-u w sparingach. Jak oceniacie postawę zielono-biało-czerwonych w czasie zimowych sparingów?
(Kliknij w poniższy komentarz, aby przejść do komentowanego artykułu i wyrazić swoje zdanie)ZOBACZ też: Złe wieści - Golla kontuzjowany! (WIDEO)