Wyniki głosowania na Piłkarza Meczu

14.02.2020 (06:10) | Krzysztof Banasik | fot.: Paweł Kot
W pierwszym głosowaniu na Piłkarza Meczu nie mieliście żadnych wątpliwości – najlepszym zawodnikiem Śląska przeciwko Lechii Gdańsk był Michał Chrapek! Kto zajął drugie i trzecie miejsce?


 

Pomocnik WKS-u był przed tygodniem absolutnie postacią numer jeden – w doliczonym czasie zdobył gola dającego cenny punkt, a wcześniej wywalczył rzut karny, którego na bramkę zamienił Krzysztof Mączyński. – Wolałbym nie strzelić, nie asystować, gdyby Śląsk mógł wygrać. Choć ten punkt na pewno będzie bardzo ważny w przyszłości. Chwała za to, że wywalczyliśmy go w takim meczu, który nie układał się po naszej myśli – powiedział nam po środowym treningu (całą wypowiedź możecie przeczytać TUTAJ).

Chrapek zebrał 51% głosów, drugie miejsce zajął Przemysław Płacheta, a trzecie nowy napastnik Śląska Filip Raicević, który po wejściu na murawę najpierw zaliczył celny strzał, a później asystę – właśnie przy golu Chrapka. O szczegółowych statystykach dotyczących wszystkich zawodników Śląska pisaliśmy TUTAJ.

Kto zostanie Piłkarzem Meczu przeciwko Pogoni Szczecin? Głosowanie, które ponownie będzie okraszone wieloma statystykami, rozpoczniemy w poniedziałek rano. Z sobotniego meczu przeprowadzimy dwie relacje live – szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Wyniki głosowania (oddano 847 głosów):

1. Michał Chrapek – 51% (430 głosy)
2. Przemysław Płacheta – 21% (174)
3. Filip Raicević – 12% (104)
4. Lubambo Musonda – 5% (45)
5. Krzysztof Mączyński – 5% (43)
6. Jakub Łabojko – 3% (25)
7. Diego Żivulić – 1% (9)
8. Israel Puerto – 1% (5)
9. Erik Exposito – 0% (4)
10. Matus Putnocky – 0% (3)
11. Damian Gąska – 0% (3)
12. Robert Pich – 0% (2)

ZOBACZ też: Kibice upamiętnią Żołnierzy Wyklętych