Aktualności

Nowe stroje Śląska Wrocław na sezon 20/21

18.07.2020 (17:54) | Wojciech Peciakowski

fot.: Dawid Antecki

Klub umiejętnie budował napięcie już od czwartku, informując kibiców, że coś ważnego wydarzy się dziś (w sobotę) o godzinie 17:30. Teraz już wiemy, że chodziło o nowe stroje piłkarzy na przyszły sezon. Trykoty naprawdę robią wrażenie. Zobaczcie sami. 

Śląsk Wrocław to klub ekstraklasowy, ale jeśli chodzi o wzory koszulek, w których występują piłkarze, Wojskowi są w ścisłej czołówce od kilku lat. Wysoki poziom wzorów zostanie utrzymany również w sezonie 20/21, bo zaprezentowane za pomocą okolicznościowego wideo nowe trykoty naprawdę robią wrażenie:

 

Klub odwołuje się do swojej przeszłości i początków Śląska Wrocław jako klubu wojskowego. Co więcej, sesja, w której wzięli udział Wojciech Golla oraz Krzysztof Mączyński w nowych koszulkach, odbyła się w miejscu szczególnym - wrocławskim Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych.

Kibice będą mieli okazję obejrzeć nowe stroje "w akcji" na żywo już jutro. Zawodnicy Śląska Wrocław wystąpią w nowych trykotach w ostatnim meczu sezonu, który odbędzie się o 17:30 w niedzielę na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Tych, którzy na spotkanie nie będą mogli dotrzeć, zapraszamy do śledzenia naszych transmisji - klasycznej tekstowej relacji LIVE oraz transmisji radiowej z komentarzem LIVE. Linki do transmisji znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy!

ZOBACZ też: TRANSFERY: Kto może przyjść, a kto odejdzie?