Śląsk II Wrocław: Mielcarz - Boruń, Stawny, Poprawa, Wypart, Gerstenstein(Szmigiel 58'), Bukowski, Młynarczyk (Michalski 83'), Jezierski (Borys 58'), Samiec-Talar (Gryglak 83'), Idzik (Bergier 69')

Ruch Chorzów: Bielecki - Nawrocki, Zubkov, Kasolik, Malec (Bąk 61'), Sikora, Marković (Szczepan 46'), Wójtowicz, Mokrzycki, Stępień (Żagiel 61'), Foszmańczyk (Kowalski 82')

Śląsk II Wrocław: Burta, Celeban, Radkowski, Matsenko
Ruch Chorzów: Osobiński, Szkatuła, Wyroba, , Kulewski,

Sędzia: Piotr Idzik

Aura: Słonecznie

Widzów: sporo

90+6 min. - Koniec meczu.

90+6 min. - Gol dla Ruchu. Niestety w ostatniej akcji meczu Niebiescy wyrównują

90+5 min. - Jedna z ostatnich szans Ruchu. Rzut wolny dla Niebieskich

90+4 min. - Dośrodkowanie prosto w ręce Mielcarza!

90+3 min. - Bergier napomniany kartką za grę na czas

90+2 min. - Źle przyjął piłkę zawodnik Ruchu i mamy chwilę przerwy przed kolejnymi atakami Ruchu

90+ min. - Minimum 5 minut dłużej zagrają piłkarze

90 min. - ,,Obrona Częstochowy" przez piłkarzy WKS-u

90 min. - Rzut rożny dla Ruchu. Wybijają rozpaczliwie wrocławianie. Kolejny rożny dla Niebieskich!

88 min. - Kolejna kontra Śląska, Zubkov fauluje tuż przed polem karnym zawodnika Śląska

87 min. - Piłka meczowa! Bergier marnuje 100% sytuację, próba przelobowania bramkarza Ruchu się nie udaje

85 min. - Ostatnie minuty zapowiadają się bardzo emocjonująco. Znowu przy piłce Ruch

83 min. - Szczepan znowu niecelnie. Śląsk cały czas prowadzi

82 min. - Zmiany w obu zespołach.

79 min. - Klepką chciał pograć Ruch, skończyło się to stratą piłki przez Niebieskich

78 min. - Było blisko kolejnego błędu defensywy Ruchu, rzut rożny dla Śląska

75 min. - Nawrocki fauluje Bergiera i otrzymuje żółtą kartkę

74 min. - Poprawa nabija zawodnika Ruchu i od bramki rozpocznie Mielcarz

72 min. - Mielcarz znowu pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu

70 min. - Cały czas atakuje Ruch

69 min. - Bergier zmienia Idzika

68 min. - Ucierpiał Stawny, szybko jednak dołączył do kolegów z boiska

67 min. - Mielcarz pewnie łapię piłkę we własnym polu karnym.

64 min. - Samiec-Talar w Bąka i rzut rożny dla Śląska

63 min. - Cały czas lewą stroną atakuje Ruch

62 min. - Trzy zmiany w ekipie Ruchu Chorzów

59 min. - Dobra kontra Śląska, piłka mija wszystkich zawodników, ale będziemy mieli jeszcze rzut rożny

57 min. - Dwie zmiany w Śląsku

56 min. - Dobra okazja dla Ruchu! Fatalny strzał, chwilę później sędzia podnosi chorągiewkę

55 min. - Bardzo źle podaje Samiec-Talar. Zawodnicy Ruchu nie potrafią jednak wykorzystać błędu

53 min. - Stawny wybija kolejne dośrodkowanie mające na celu zagrozić bramce Mielcarza

51 min. - Bukowski przerywa akcję Ruchu i otrzymuje kartkę koloru żółtego

50 min. - Dobra sytuacja Śląska! Strzał jednego z wojskowych obroniony, można było zakończyć lepiej tą sytuację

49 min. - Rzucił się do ataku Ruch, od początku drugiej połowy. 4 minuta drugiej polowy i kilka groźnych ataków Niebieskich

48 min. - Świetna akcja Szczepana, broni Mielcarz

47 min. - Mateusz Młynarczyk napomniany kartką

46 min. - Rozpoczynamy drugą połowę spotkania. Po zwycięstwo Śląsku!

45+1 min. - Koniec pierwszej połowy. Śląsk wygrywa 1:0

45 min. - Minutę dłużej zagramy przy Oporowskiej

44 min. - Ruch próbuje szybko odpowiedzieć, z kontrą rusza Śląsk, i mamy rzut rożny

42 min. - GOOOLL!!!! Błąd obrońców Ruchu, Samiec-Talar wyprzedza zagubionego obrońcę Niebieskich i pewnie strzela do bramki

41 min. - Dwie szanse Śląska II, najpierw dośrodkowanie do nikogo, później słaby strzał obok bramki.

39 min. - Spokojniejszy moment meczu

35 min. - Strzelał Foszmańczyk, kapitan Ruchu strzela jednak w trybuny

34 min. - Ciekawe rozwiązanie stałego fragmentu gry, jednak bez zagrożenia, chwilę później znowu Ruch i znowu piłkę wybijają obrońcy WKS-u

32 min. - Rzut wolny dla Ruchu z okolic pola karnego. Będzie groźnie

31 min. - Kolejny raz interweniuje Mielcarz, chwilę później świetną sytuację marnuje Idzik

29 min. - Interwencja Mielcarza w sytuacji sam na sam i wciąż mamy remis

28 min. - Żółta kartka dla Łukasza Gerstensteina

28 min. - Wybijają piłkę wrocławianie z własnego pola karnego, Ruch na razie bez dobrej sytuacji na objęcie prowadzenia

25 min. - Piłkarze Ruchu podają piłkę między sobą na własnej połowie boiska

23 min. - Samiec-Talar spróbował pokonać bramkarza gości strzałem sprzed pola karnego. Piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką

21 min. - Śląsk nastawiony na granie z kontry, to Ruch rozgrywa dzisiaj częściej piłkę

20 min. - Samiec-Talar zagrywa w pole karne, piłkę wybijają Niebiescy

18 min. - Idzik z główki obok słupka, od bramki Bielecki

17 min. - Kolejny rzut rożny dla Śląska

16 min. - Próba strzału piłkarza Ruchu, wybijają wrocławianie

13 min. - Dobra sytuacja dla Śląska strzał mija jednak słupek Bieleckiego

12 min. - Rzut rożny dla Śląska. Ruch wyjaśnia jednak sytuację i rusza z kontrą

10 min. - Kolejny faul Ruchu, w środkowej części boiska

9 min. - Żółta kartka dla piłkarza Ruchu i dobra sytuacja dla Śląska, strzał z 30 metrów jednak niecelny

9 min. - Cały czas Ruch przy piłce, nie zagraża jednak bramce Śląska

7 min. - Aut dla Ruchu na wysokości pola karnego Śląska

4 min. - Mokrzycki dośrodkował w pole karne, pewnie wybił piłkę jednak jeden z obrońców Śląska

3 min. - Aut dla Ruchu, na połowie Śląska

3 min. - Piłkę na własnej połowie rozgrywa WKS

2 min. - Agresywnie ruszył Śląsk

1 min. - Rozpoczynamy mecz!

Kliknij TUTAJ i sprawdź aktualne kursy w LV BET na zwycięstwo Śląska!

Autor relacji: Piotr Kryński