Będą jeszcze wzmocnienia

Śląsk Wrocław pomimo przyjścia do klubu dziesięciu zawodników wciąż ma wąską kadrę. Klub zawiesił negocjacje transferowe do czasu przejęcia Śląska przez Grzegorza Ślaka. - W mojej ocenie potrzebujemy jeszcze pięciu lub sześciu nowych piłkarzy - komentuje Adam Matysek, dyrektor sportowy WKS-u.


 

Śląsk poza napastnikiem i defensywnym pomocnikiem, przydałby się również rozgrywający. Liga zaczyna się już za tydzień, ale okienko transferowe trwa do 30 sierpnia.

źródło: gazetawroclawska.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.