Bukowski: Zawsze chcemy wygrywać

30.10.2022 (15:30) | Piotr Kryński
uploads/images/2022/8/bukowskisawicki_630ce3ef265d0.jpg

fot.: Rafał Sawicki

Adrian Bukowski podsumował w kilku zdaniach zremisowany bezbramkowo mecz z Siarką Tarnobrzeg. Piłkarz ocenił również swój występ w tym meczu. 

Jak ocenisz dzisiejsze spotkanie? Mogliście wygrać, mieliście swoje okazje, ale z drugiej strony Józef Burta obronił karnego, który uratował was od straty bramki.

Po ostatnich wynikach najważniejsze, że nie straciliśmy bramki, jak mówi piłkarskie porzekadło: ,,Jak nie możesz wygrać, to zremisuj” i to cieszy, z przodu też w końcu przyjdzie. Najważniejsze jest, żeby nie tracić goli, jak będziemy do tego strzelać, to będzie dobrze. 

Jak ocenisz 82. minuty podczas których przebywałeś na boisku?

Swój występ ocenię pozytywnie. Trochę odczuwam fizyczne braki po kontuzji, ale piłkarsko czuje się tak samo dobrze, jak przed kontuzją.

Waszym następnym przeciwnikiem będzie Radunia, która znajduje się dwie pozycje nad wami, zagracie u siebie, czy będzie to okazja do przełamania?

Każdy mecz jest szansą na przełamanie, nie patrzymy tak na mecz z Radunią. Indywidualnie podchodzimy do każdego meczu i skupiamy się, bez patrzenia czy to będzie przełamanie, czy nie. Zawsze chcemy wygrywać.

 

ZOBACZ też: Śląsk II - Siarka 0:0. Burta ratuje wrocławian przed porażką (RELACJA)