Celeban przyjeżdża do Wrocławia


Dzisiaj w nocy 21-osobowa kadra wyjechała na zgrupowanie do Moravskich Toplic w Słowenii. Może się jednak okazać, że już niedługo powiększy się ona o 1 nową osobę. Chodzi o Piotra Celebana - piłkarza, o którego już od 2 lat walczą władze klubu. Korona Kielce podobno doszła do porozumienia z wrocławskim klubem w sprawie transferu, tego utalentowanego obrońcy. Jeśli testy medyczne we Wrocławiu nie wykażą czegoś niepokojącego, piłkarz niebawem dołączy do zespołu Śląska.



Według Przeglądu Sportowego Śląska za Piotra Celebana musi zapłacić 600 tysięcy zł. Gazeta podaje również, że nasz klub kupi także Mariusza Pawelca (obrońca) z Górnika Zabrze, który będzie kosztował 700 tysięcy złotych.



Ryszard Tarasiewicz nie zdecydował się skorzystać z usług ostatnio testowanego Krzysztofa Mączyńskiego z Wisły Kraków. Nie oznacza to, że szkoleniowiec Śląska nie docenił piłkarza, który wyróżniał się podczas ostatniego sparingu.



Klub z Wisły chciał go tylko wypożyczyć, a Śląsk chciałby go kupić. Ten chłopak ma dobry
przegląd pola. Choć trudno oceniać go po meczu, gdzie miał dużo miejsca, bo rywal cofnął się pod swoją bramkę i tylko kontrował. Gdyby był do kupienia, pewnie pojechałby z nami do Słowenii
- tłumaczył Ryszard Tarasiewicz. - Ale gdy po obozie okaże się, że nadal nie mamy rozgrywającego, być może jednak po niego sięgniemy - dodał.

źródło: Polska Gazeta Wrocławska/Przegląd Sportowy

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.