Czy Elsner odejdzie?

Nie tylko Sebastian Mila ma ważny kontrakt ze Śląskiem Wrocław tylko do końca czerwca. Takim zawodnikiem jest również Rok Elsner, któremu klub złożył już ofertę przedłużenia kontraktu na co najmniej dwa lata. Słoweńcowi nie spieszy się jednak z jego podpisaniem z uwagi na problemy finansowe klubu. - Ne mam w kieszeni nic konkretnego, ale rozglądam się. Pierwszeństwo ma jednak Śląsk. No, chyba że zgłosiłby się po mnie jakiś naprawdę dobry klub – twierdzi Elsner. Władze Śląska chcą również przedłużyć kontrakt z Piotrem Ćwielongiem oraz Marcinem Kowalczykiem.

źródło: przegladsportowy.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.