Dariusz Wdowczyk: Mamy kilka dni oddechu

Dariusz Wdowczyk: To było zasłużone zwycięstwo. Dobrze wyglądaliśmy fizycznie, mieliśmy okazje do tego, żeby strzelić kolejne bramki. Nie było dzisiaj w zespole słabych punktów. Mamy teraz kilka dni oddechu. To cenne trzy punkty. Na pewno jednak nie będzie łatwo. Brawa dla zespołu.


 

To był dwie różne połowy. Pierwsza trochę słabsza, druga już lepsza. Z czego to wynika, że już regularnie tak gracie?
Początek spotkania był nerwowy w wykonaniu obydwu zespołów. Nikt nie chciał popełnić błędu. Graliśmy na swoim stadionie, więc chcieliśmy szybko przejąc inicjatywę. Potrzebowaliśmy tej drugiej bramki, która nas uspokoiła.

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.