Doping podczas sparingu

Już w najbliższą niedziele o godzinie 15:30 na stadionie przy ul. Oporowskiej odbędzie się sparing Śląsk Wrocław – Hradec Kralove. W związku z tym wydarzeniem Ultras Silesia podjęła decyzję, że warto się zebrać i wspólnie pośpiewać tuż przed startem ligi. Podczas tego meczu przypomnimy sobie kilka starszych przyśpiewek. O dwóch propozycjach możecie przeczytać TUTAJ. Z dopingiem polecimy na "Trybunie Krytej". Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy na Oporowskiej!

źródło: kibiceslaska.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.