Elsner prawdopodobnie na dłużej

Rok Elsner przychodząc do Śląska podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia go na 2 lata. Działacze WKS-u, po rozmowach z Orestem Lenczykiem, prawdopodobnie z tej możliwości skorzystają. Sam fakt rozmowy o pomocniku Śląska Wrocław może wskazywać na zwiększające się szanse pozostania Oresta Lenczyka na stanowisku trenera w przyszłym sezonie.


 

Z kolei Krzysztof Paluszek informuje, że w klubie zostały przygotowane 3 warianty przygotowań do kolejnego sezonu. Są one zależne od tego czy wrocławianom uda się awansować do Ligi Europejskiej (oraz od tego, od której rundy eliminacji rozpoczną swój udział w niej).

źródło: gazetawroclawska.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.