FUTSAL: Remis z gestem fair play

26.03.2024 (10:16) | Jacek Bratek
uploads/images/2024/1/news_65a42f58228e2.png

fot.: Dawid Kokolski

Futsalowy Śląsk Wrocław, wciąż bez kilku kluczowych zawodników, zremisował na wyjeździe z ostatnim w tabeli AZS UMCS Lublin 3:3. Najważniejszym momentem spotkania był gest fair play Krystiana Jajko. 

PIERWSZA DRUŻYNA (SENIORZY – I LIGA)

Śląsk już w trzeciej minucie objął prowadzenie. Podał Jajko, a gola strzelił Taranek. Śląsk miał przewagę, ale po dwóch błędach w obronie gospodarze wyszli na prowadzenie. Tuż przed przerwą po raz kolejny podał Jajko, a Chokheli doprowadził do remisu. W 24. minucie miała miejsce niecodzienna sytuacja. Krystian Jajko znalazł się w idealnej sytuacji bramkowej i z pewnością zakończyłby ją golem, ale widząc przed sobą leżącego i kontuzjowanego rywala wybił piłkę na aut. Dwie minuty później po faulu na Chokhellim sędzia podyktował karnego, którego na bramkę zamienił najlepszy strzelec drużyny Jajko (16. gol w sezonie). Śląsk miał przewagę, jednak nie potrafił przełożyć jej na bramki. Niestety w 35. minucie po kolejnym  błędzie defensywy Śląska AZS doprowadził do wyrównania.

AZS UMCS Lublin – WKS Śląsk Futsal Wrocław 3:3

Skład Śląska: Charrier – Jajko, Turkowyd, Rojek, Kapinos, Taranek, Chokheli, Kozak, Lytvynenko

Jak radzić sobie z przeziębieniem?

ZOBACZ też: Magiera informuje - nowe kontrakty na stole

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.