Gdzie oglądać transmisje meczów Ekstraklasy?

19.09.2023 (21:51) |
uploads/images/2023/9/20230918085554_g6ee999795882c22dafd147b842ffe3ec050e4a84620a089d7a4847150b907a686062eab4bf8d4d291c43571a9a28d3675dc0fe00ce58c80985f42a0eba5701b5_640.jpg_6509fc04af01e.jpg

fot.: pixabay.com

Ekstraklasa z roku na rok przyciąga coraz większe grono osób zainteresowanych rozgrywkami. Przed ekranami telewizorów i komputerów zbiera się zacne grono odbiorców zainteresowanych tym, jak potoczą się losy konkretnych drużyn. Nie wszyscy mają jednak dostęp do emitowanych w telewizji rozgrywek, czasem niektórzy nie mają już w swoim domu telewizora, dlatego zastanawiają się, gdzie można obejrzeć ekstraklasę. W poniższym artykule odpowiemy na to pytanie! Sprawdź, gdzie możesz śledzić losy ulubionych drużyn w sezonie 2023/2024!

  1. Transmisje meczów Ekstraklasy — najpopularniejsze serwisy, w których można oglądać rozgrywki
  2. Mecze ekstraklasy online
  3. Gdzie oglądać Ekstraklasę?


 

Transmisje meczów Ekstraklasy — najpopularniejsze serwisy, w których można oglądać rozgrywki

Od kilkunastu lat głównym nadawcą meczów Ekstraklasy jest Canal+. Jednak koniec ostatniego sezonu był również końcem kontraktu z tą platformą. Na szczęście przetarg został rozstrzygnięty na korzyść Canal+, dzięki czemu ten sam kanał ma prawo emitować mecze Ekstraklasy w nadchodzącym sezonie. Canal+ to jedyna stacja, która złożyła ofertę, tym samym broniąc swoich praw do pokazywania kibicom meczów zarówno w telewizji, jak i w formie online. 

Ekstraklasa — gdzie oglądać? Spotkania klubowych drużyn można będzie obejrzeć na wszystkich sportowych kanałach, które są własnością Canal+, a więc Canal+, Canal+ Sport 3, Canal+ Premium, Canal+ Sport 5, Canal+ Sport 1, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 4 oraz Canal Online. Transmisje realizowane są ze wszystkich klubowych spotkań Ekstraklasy, co warto tutaj zaznaczyć, aby kibice mieli jasność. Dodatkowo można oglądać mecze Ekstraklasy także na platformie Ekstraklasa TV.

Jeszcze do niedawna trzeba było specjalnie wykupywać abonament na kanały Canal+. Obecnie są one dostępne na platformie satelitarnej od nc+. Oznacza to, że inwestując w nc+ można śmiało i bez żadnych limitów oglądać Canal+ i kanały pokrewne, jeśli wybierzesz ofertę abonamentową Entry+ Sport za 75 zł miesięcznie. Tam też występują transmisje Ekstraklasy. Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany kanałami Canal+, może je znaleźć w ofertach operatorów telewizji kablowej.

Dzięki Canal+ możesz również oglądać transmisje włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Liga czy francuskiej Ligue 1.

Gdzie jeszcze oglądać mecze Ekstraklasy? Online można to zrobić na platformie Ekstraklasa TV, która jest dostępna w internecie. Władze ligi wsłuchały się w głos kibiców, którzy głośno domagali się, by można było oglądać występy ulubionych drużyn w sieci. Jest to jedna z najlepszych opcji, dzięki którym można obejrzeć wszystkie spotkania, a nie tylko urywki, najpiękniejsze bramki czy rozmowy z ekspertami. Platforma Ekstraklasa TV dostępna jest też w krajach, które nie są objęte wyłącznymi licencjami telewizyjnymi. 

Mecze ekstraklasy online

Ekstraklasa online to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pozbyły się ze swojego domu telewizora bądź nie chcą płacić zbyt wysokich abonamentów. Pakiety sportowe Canal+ można oglądać w pełni na żywo w internecie. Dostępne są one na stronie internetowej canalplus.com.pl, ale też na platformie VOD player.pl. Wspomniana wyżej propozycja w postaci Ekstyraklasa.tv to również bardzo dobre rozwiązanie.

Alternatywą dla wielu kibiców może okazać się STS.TV. Znajdziesz tam darmowe transmisje meczów La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 oraz wiele więcej! Istotne jest to, że aby skorzystać z tej usługi, wcale nie trzeba zakładać się o wynik konkretnego spotkania. Kibic nie musi również posiadać stałego konta. Wystarczy, że postawisz 2 zł na dowolny zakład, a otrzymasz możliwość oglądania meczów przez następne 24 godziny.

Gdzie oglądać Ekstraklasę?

Ekstraklasa to zainteresowanie wielu osób. Nic w tym dziwnego — spory odsetek Polaków wręcz kocha piłkę nożną. W starciach klubowych można odnaleźć więcej emocji, aniżeli w meczach reprezentacji Polski. Z tego powodu ludzie zastanawiają się, gdzie oglądać transmisje meczów Ekstraklasy za darmo i w pełni legalnie, ponieważ nie każdy kanał transmituje takie poboczne mecze. 

Canal+ to najlepszy możliwy wybór, ponieważ można tam zobaczyć praktycznie wszystkie spotkania. Ciekawym sposobem na obejrzenie niektórych spotkań jest kanał Canal+ na YouTubie. Takie spotkania w ubiegłym sezonie przyciągnęły ponad kilkadziesiąt tysięcy osób. 

Poprzedni sezon pokazał również, że Telewizja Polska również chętnie emituje mecze Ekstraklasy. Na kanałach TVP, takich jak TVP Sport, czy też na aplikacji TVP można było obejrzeć niejeden fascynujący mecz. Niestety, nie każdy sezon i nie każda telewizja jest chętna, aby emitować wszystkie, co do jednego, spotkania pomniejszych drużyn, które nie zawsze są chętnie oglądane, a przecież mogą odebrać innych widzów. 

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Powyżej znajdziesz wiele propozycji, które powinny naprowadzić Cię na odpowiedni kanał. Za jedne można płacić, inne wystarczy włączyć w Internecie, aby cieszyć się każdą minutą spotkania ulubionych drużyn. Do tego można także obstawiać mecze, aby wygrywać pieniądze!

ZOBACZ też: Akcja ''Dzieci na stadionie wydłużona''. Jak się zapisać?

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.