Głosy z sieci: ''Bez Magiery czekalibyśmy na terminarz I ligi''

30.05.2023 (16:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/5/349033258_638046911183620_3869149385642601314_n_647274ccf364c.jpg

fot.: Paweł Kot

W ramach "Głosów z sieci" prezentujemy Wasze najciekawsze przemyślenia po porażce Śląska z Legią Warszawa (1:3) i utrzymaniu w ekstraklasie. 

Waszym zdaniem mecz z Legią ma w sobie dużo plusów, ale zabrakło odpowiedniego przygotowania motorycznego. Podkreślacie, że to Jackowi Magierze można zawdzięczać szczęśliwe utrzymanie, jednak trzeba wyciągnąć wnioski, żeby sytuacja nie powtórzyła się w przyszłym sezonie. Według Waszych opinii należy przebudować klub. W większości głosów uważacie, że trener Magiera powinien kontynuować swoją karierę w Śląsku Wrocław.

"Dobry mecz. Wstydu nie było. Zostaliśmy w ekstraklasie. Teraz gruntowna przebudowa, przede wszystkim we władzach, a później w szatni. Trener zostaje no i będzie git."

- Dariusz Jakubowski na Facebooku.


"Kolejny sezon z rzędu się nam udało, wszystko robić w następnym żeby obalić przysłowie "do trzech razy sztuka""

- Arek Ala Iskra na Facebooku.


"Trzeba zrobić wszystko, żeby Trener Magiera pozostał w klubie. Progres w drużynie jest ogromny i warto to kontynuować. Dodatkowo trzeba przedłużyć kontrakt z Erikiem, bo daje niesamowicie dużo jeśli chodzi o rozegranie i utrzymanie przy piłce."

- @lysy_zakolak na Twitterze. 


"Magiera uruchomił w zawodnikach to, co Djurdević zblokował. Bez Magiery czekalibyśmy na terminarz I ligi."

- Lolo Krzysiek na Facebooku.


PODCAST: Ekstraklasa uratowana!


"Znowu mamy farta, bo inni byli słabsi. Miejmy nadzieję, że wnioski będą wyciągnięte i nie będzie do 3 razy sztuka..."

- Stan Stavros Sowinski na Facebooku.


"Ja już nie myślę o ostatnich meczach. Zastanawiam się teraz co dalej? Jaka czeka nas przyszłość jeśli miasto jednak nie sprzeda większości udziałów?"

- Daniel Burzyński na Facebooku.


"Pokazaliśmy, że potrafimy grać z polotem, że potrafimy atakować, że nie musimy cierpieć i liczyć na jedną, góra dwie kontry. Verdasca i Garcia pokazali kolejny już raz, że są za słabi nawet na drużynę walczącą o uniknięcie spadku. Jasiek i Erik to 75% jakości drużyny."

- @Cro_AEspresso na Twitterze.


"Zapomnieć sezon 2022/23. Nigdy więcej wynalazków w typie Ivana. Pilkarskich pozorantów pożegnać (wiadomo kogo). Rewolucja wśród zarządzających WKS, jak najszybsze zmiany właścicielskie.  Magiera trenerem Stali Rzeszów."

- @WlodekBlues111 na Twitterze.


"Dobry mecz, szczęśliwe zakończenie, ale w tym meczu wyszło naprawdę, że Śląsk był źle przygotowany do rundy przez trenera Ivana. Przyszło do większego tempa w meczu i widoczne były braki kondycyjne, od 65-70. minuty wyraźnie już spadało tempo. Pomysł na grę był widoczny i dało się na to wreszcie patrzeć, umiejętności to oni nie mają jak najlepsi na świecie, ale miło popatrzeć gdy walczą o każdą piłkę, agresywnie, pressingiem. Nie wiem co się stało, ale wydaje mi się, że ktoś kto zatrudniał trenera Ivana bardzo się pomylił i przewartościował jego umiejętności trenerskie. I te wybory w składzie, jakieś dziwne taktyki. Było naprawdę blisko spadku, te zwolnienie było zdecydowanie za późno, bo drużyna wyglądała strasznie, morale słabe i brak pomysłu na grę. Laga na Expostio i niech się dzieje, a i jeszcze jedno zagranie - podanie do Yeboaha i niech kiwa. To zapamiętam po trenerze Ivanie."

- Mac Iek na Facebooku. 

ZOBACZ też: FOTO: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.