Głosy z sieci: ''Cała Polska w cieniu Śląska!''

30.11.2023 (19:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/11/foto27_65651dc72c332_6568a14f96487.jpg

fot.: Rafał Sawicki

Po wygranej Śląska z Radomiakiem Radom (1:0) prezentujemy Wasze najciekawsze przemyślenia związane z tym spotkaniem. 

Po meczu w Radomiu pojawiło się kilka Waszych opinii mówiących o tym, że liczy się wynik, a nie styl. Śląsk nie zagrał efektownie, ale efektywnie, dzięki czemu umocnił się na fotelu lidera ekstraklasy i zapewnił sobie mistrzostwo rundy jesiennej, co jest niebywałym sukcesem. 

"Cieszy wygrana, cieszy postawa na boisku. Lider umocniony w okopach. Wyglądali jakby kontrolowali mecz przez większość czasu. Zabrakło jedynie gola na 0:2 i spokojnego dowiezienia zwycięstwa, gdyż pod koniec było nerwowo. Troszkę szczęścia zabrakło przy akcjach w 2. połowie. Powtórzę swoje słowa o Żukowskim: widać że ma jakość, że jest potencjał, umie szybko i sprawnie wejście w pole karne, więcej precyzji i pomysłu co zrobić z piłką przed bramką i będzie dobrze. Mecz w jego wykonaniu udany. Gratulacje dla Leszcza za obronę karnego."

- Michał Staś na Facebooku.


"Mimo fury szczęścia widać świetne przygotowanie do meczu. Nikt z zagrożonych nie dostał żółtka, a Leszczu miał na bidonie bezcenną ściągawkę pod karne. To są mecze które z przeproszeniem przepycha się "dupą". To był ten mecz."

- @Stan37598441 na X.


"Mamy drużynę, która potrafi się bronić. Nie jest ważny styl tylko wyniki."

- Jarosław Mikołajczak na Facebooku.

"Śląsk Wrocław Mistrzem Jesieni 2023 i basta! Teraz potwierdzić to wygraną z Rakowem! Nie ma chyba lepszej motywacji niż dobrze pokazać się na tle aktualnego Mistrza Polski, którego już w najbliższy czwartek czeka ciężki bój w Austrii. Oczywiście życzę wtedy Rakowowi wygranej, ale nie w niedzielę. Dobrze też, że udało się uniknąć poważniejszych absencji (Exposito, Pokorny). Martwi jedynie uraz Olsena. Dobrze, że przeciw Śląskowi nie zagra "Jasiek". Ależ to będzie atmosfera, ależ to będzie mecz!"

- użytkownik Józef w komentarzach pod naszą relacją.


"Widać, że jest TOP EKIPA. Trzymają się razem i nie ma podziału, a na boisku dyscyplina. Podczas meczu walczą do końca i przepychają to razem. Liczą się punkty, a nie ładna piłka. Oby tak dalej."

- Adrian Liszka na Facebooku.


"Nic dodać, nic ująć! Już nawet na antenie Canal+ mówią "Cała Polska w cieniu Śląska!""

- użytkownik Wiktor w komentarzach pod naszą relacją.


"Piłka nożna to gra w którą nie trzeba grać ładnie tylko skutecznie i strzelić jednego gola więcej niż przeciwnik."

- Marcin Woźniak na Facebooku.

ZOBACZ też: FUTSAL: Tydzień bez zwycięstwa

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.