Głosy z sieci: ''Trzeba szanować ten punkt''

06.12.2023 (06:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/12/IMG_8662_656cf94e75520_656f963b491c4.jpg

fot.: Miłosz Ślusarenko

Oto "Głosy z sieci", czyli Wasze najciekawsze przemyślenia. Tym razem są one związane z remisem Śląska w meczu z Rakowem Częstochowa (1:1). 

Waszym zdaniem mistrzowi Polski niezwykle zależało na przerwaniu serii Śląska, jednak dzięki dobrej grze w obronie i determinacji, WKS przedłużył swoją passę meczów bez porażki. Dostrzegacie, że brak Nahuela jest widoczny. Uważacie także, że wrocławianie potrzebują wzmocnień w najbliższym okienku transferowym.

"Według mnie to był mecz obrona Częstochowy przed Czestochową. Śląsk mądrze bronił i miał nawet akcję Erika na 2:1, niestety nie wpadło. Zdecydowanie najcięższy mecz Śląska u siebie w tym sezonie. Nie wiem czy tylko ja tak uważam, ale bardzo widoczny jest brak Nahuela."

- @Ronaldinho2210 na Twitterze.

 

"Po 17 kolejach Śląsk ma tylko jeden punkt mniej niż po 34 w ubiegłym sezonie, a to chyba najlepszy dowód na to, że idziemy w dobrym kierunku"

- Mateusz Kindrat na Facebooku.


"Mega ważny punkt, tym bardziej, że zaczynamy "krwawić". Leiva zawieszony, Olsen jakoś się smyknął od kontuzji, Bejger i przede wszystkim Pokorny mogą wypaść na następne kolejki plus cały czas widmo kartkowe. Dobrze, że wrócił Konczkowski i jakoś wygląda Żukowski. Teraz chyba nadchodzi czas, aby się pokazali (znowu) Ince, Rzuchowski no i chyba Łukasik (jeśli kontuzja Pokornego wykluczy). Jeśli Śląsk zdobędzie minimum cztery punkty w dwóch ostatnich meczach i przerwę zimową zakończy na fotelu lidera to chyba nadejdzie czas, aby jasno powiedzieć, że gramy o puchary."

- użytkownik Ryba Piła w komentarzach pod naszą relacją.

"Trzeba bardzo szanować ten punkt, wyrwany ambicją i zaangażowaniem. W pierwszej połowie wyglądało to bardzo źle, na drugą zespół wyszedł już zmobilizowany. Brakowało Nahuela, kogoś, kto potrafi przytrzymać piłkę i inteligentnie dograć. Z takim napastnikiem jak Erik niezbędni są szybcy skrzydłowi z celnym podaniem, to priorytet na okienko transferowe."

- Marcin Sak na Facebooku.


"Z meczu na mecz coraz ciężej, także ten jeden punkt z mistrzem Polski jest bezcenny. Oczywiście brawa za oprawę"

- Janek Kowalski na Facebooku.


"Uff... Meczu, którego nie da się wygrać, nie trzeba przegrać. Raków był spięty na maksa. Z takim meczem prawdopodobnie wygraliby z każdym innym. To pokazuje skalę zmian we Wrocławiu. Brawa za wynik i wspólny wysiłek kiedy było pod górę i pod wiatr."

- użytkownik Kompania Wojskowa w komentarzach pod naszą relacją.


"Bardzo piękne się ogląda tabelę, ale bardzo potrzebne są wzmocnienia, ta wspaniała runda niestety jest od niepamiętnych czasów rundą największego szczęścia naszej drużyny, a trzeba pamiętać, że ze szczęściem jest przewrotnie, dlatego optuję za wzmocnieniami. Na już są potrzebni ofensywni pomocnicy i boczni pomocnicy bardzo szybcy i zaawansowani technicznie z grą jeden na jeden, zwarzywszy na prawdopodobne odejście Exposito bardzo potrzeba napastnika (propozycja już była z Bułgarii). Po za tym Petkov, Pokorny, mega transfery które robią różnicę"

- Wojciech Nowicki na Facebooku.

ZOBACZ też: Frekwencja na Śląsku. WKS deklasuje ekstraklasę

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.