Gorące powitanie piłkarzy Śląska

26.05.2024 (02:43) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2024/5/121_6652864905264.jpg

fot.: Miłosz Ślusarenko

Choć każda osoba sympatyzująca ze Śląskiem liczyła na pierwsze miejsce, wicemistrzostwo jest również olbrzymim sukcesem drużyny Jacka Magiery. Kibice postanowili spontanicznie podziękować zawodnikom i przywitali ich późno w nocy przy Oporowskiej 

Na taki powrót na Oporowską zawodnicy z pewnością liczyli - mimo późnej godziny, około 1:00 w nocy powitała ich grupa około 200 fanów Śląska, którzy postanowili podziękować drużynie za sezon, którego nikt we Wrocławiu się nie spodziewał. Najgorętszy był przyjazd autokaru, który okraszony był sporą ilością płonących rac.

Po dotarciu przed budynek klubowy, co nie było wcale takie łatwe ze względu na licznie zgromadzonych fanów, rozległy się radosne śpiewy, w które włączali się również sami zawodnicy i pracownicy Śląska.

 

Miłym akcentem było również wymalowanie na słynnych schodkach przy Oporowskiej roku "2024", którego dokonali własnoręcznie prezes Patryk Załęczny, kapitan Erik Exposito, a także Rafał Leszczyński i kierownik drużyny Szymon Mikołajczak.

To nie koniec celebrowania zdobycia czwartego wicemistrzostwa Polski przez Śląsk - w niedzielę o 16:00 na wrocławskim rynku odbędzie się spotkanie zawodników z kibicami WKS-u. Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie TUTAJ.

ZOBACZ też: LIVE: Lechia Zielona Góra - Śląsk II Wrocław (NA ŻYWO)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.