Gretarsson: Walczymy jeden za drugiego

21.05.2023 (20:00) | Jakub Kleczkowski
uploads/images/2022/8/gretarssonporzuc_62f7642640062.jpg

fot.: Mateusz Porzucek

Śląsk Wrocław wygrał z Miedzią Legnica 4:2 (2:0). Obrońca WKS-u, Daniel Gretarsson w pomeczowej rozmowie podsumował to spotkanie.  

Daniel Gretarsson: Myślę, że kolejny raz wspólnie walczyliśmy, jeden za drugiego, to było widoczne na murawie. Trzymam się tej analogii pucharowej, zagraliśmy dwa wygrane półfinały, teraz zbliża się ten najważniejszy pojedynek, który musimy wygrać.

Bramki, które dziś zdobyli rywale, były praktycznie jedynymi okazjami dla nich. Uważam, że z szerszej perspektywy to był dobry mecz, ale nadal musimy zachować skupienie na odpowiednim poziomie na pozostałe 90 minut. Musimy zachować teraz czyste konto, aby zbliżyć się do zwycięstwa z Legią. Mamy nad czym pracować, ale dziś najważniejsze, że byliśmy jednością jako zespół.

Nie mamy nic do stracenia, musimy pojechać i wygrać. Podchodzimy do tego meczu z pozytywnym nastawieniem, ze świadomością, że walczymy jeden za drugiego. To jest klucz.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Konczkowski: To jeszcze nie koniec

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.