Hetel: Możemy czuć się skrzywdzeni. Byliśmy najlepsi w lidze

08.06.2024 (20:50) | Marcin Sapuń
uploads/images/2024/6/hetel_6664aba1754a1.jpg

fot.: Miłosz Ślusarenko

Śląsk II Wrocław pokonał w ostatniej kolejce III ligi Karkonosze Jelenia Góra 5:2. Po końcowym gwizdku spotkanie podsumował trener rezerw Michał Hetel. "Jestem dumny z chłopaków za postawę w dzisiejszym meczu i całym sezonie" - mówi szkoleniowiec Wojskowych.  

Gratuluję wygranego meczu. Zrobiliście swoje, natomiast nie przyniosło to zamierzonego efektu w postaci awansu. Jak skomentuje pan sytuację? 

Jestem dumny z chłopaków za postawę w dzisiejszym meczu i całym sezonie. Zrobiliśmy swoje, na innym stadionie nie zagrało. Myślę, że możemy czuć się skrzywdzeni ze względu na walkower. W mojej ocenie nie miało to sportowego charakteru. Rekord zremisował mecz z Wartą Gorzów i uważam, że byliśmy najlepszą drużyną w tej lidze. 

Zgodzi się pan ze stwierdzeniem, że Karkonosze nie były łatwym rywalem? 

Spodziewaliśmy się trudnego meczu ze strony zespołu z Jeleniej Góry. Myślę, że Karkonosze wykorzystały swoje sytuacje, które sobie stworzyły. To nie było łatwe, ale podnieśliśmy się i szacunek za to dla całego zespołu. 

ZOBACZ też: REZERWY: Efektowna końcówka nie dała awansu

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.