Inwazja na Zabrze

W najbliższą sobotę Śląsk Wrocław zmierzy się z Arką Gdynia. Kibice WKS-u nie będą mogli jednak oglądać tego meczu na żywo. Nie oznacza to, że mają zostać w domach - mogą wesprzeć swoich przyjaciół z Gdańska w bardzo ważnej konfrontacji ich zespołu z Górnikiem Zabrze.W sobotę, 2 maja podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zmierzą się w Gdyni z tamtejszą Arką. Kibicom Śląska nie będzie jednak dane obejrzeć tego meczu na żywo, gdyż działacze Arki zdecydowali się nie wpuszczać fanów drużyn przyjezdnych jako oficjalny powód takiej decyzji podając remont sektora gości.
W związku z tym, że entuzjaści WKS-u nie mogą udać się na wyjazd własnej drużyny, stowarzyszenie Wielki Śląsk zachęca by wsparli swoich przyjaciół z Lechii Gdańsk, która w te samą sobotę zmierzy się w Zabrzu z Górnikiem.
- Organizujemy wyjazd na ten niezwykle ważny dla naszych przyjaciół mecz. Na początku rundy na gościnę do Gdańska wybrało się 2300 kibiców Śląska i te osoby, które wówczas tak wspaniale się bawiły mają teraz znakomitą okazję by zrewanżować się naszym braciom. Przekażcie te informacje wszystkim znajomym i zachęcajcie ich aby udali się do Zabrza wesprzeć Lechię w walce o utrzymanie - apeluje Przemysław Piwowarski, prezes \"Wielkiego Śląska\".
Wszyscy chętni muszą zapisać się na listę imienną, która zostaje zamknięta w piątek o godzinie 12.00. Należy to robić wysyłając swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL na adres mailowy: szlachta@vp.pl
Kibice podróżować będą pociągiem, który odjeżdża w sobotę o godzinie 15:25 z dworca Wrocław Główny. Powrót do stolicy Śląska przewidziany jest na około 30 minut po północy.