Jak korzystać z wrocławskich bitomatów?

17.08.2022 (17:47) | Redakcja
uploads/images/2022/8/20220821182201_pexels-photo-6132739.jpeg_6303a5a914e6d.jpg

fot.: pexels.com

Bitomaty stają się coraz popularniejsze. Również na terenie Wrocławia staje coraz więcej bankomatów obsługujących transakcje przy użyciu kryptowalut. Za rosnącą liczbę urządzeń tego typu głównie odpowiada usługa ATM Egera. W całej Polsce obecnie jest ponad 3000 bitomatów tego typu, przy czym w samym Wrocławiu jest ich ponad 100. Z poniższego artykułu dowiesz się jakie korzyści wynikają z korzystania z tego typu urządzeń oraz jak wymienić kryptowalutę na gotówkę.  

Ponad 100 bitomatów na terenie Wrocławia

Stolica dolnego Śląska może poszczycić się aż 100 bitomatami, z czasem na pewno pojawią się kolejne. To wystarczająca ilość, by zaspokoić potrzeby nie tylko mieszkańców, ale również turystów licznie przybywających do Wrocławia. Taka ilośc bitomatów sprawia, że w każdej większej dzielnicy można znaleźć chociaż jeden dostępny bitomat.

Korzyści płynące z korzystania z bitomatów

Osoby korzystające z bitomatów ATM Egera we Wrocławiu chwalą sobie ich funkcjonalność oraz szybkość obsługi. Bitomaty dają możliwość zamiany kryptowaluty na gotówkę. Poza tym za ich pomocą można kupić kryptowalutę za pomocą gotówki. 

Użytkownicy bitomatów cenią sobie, że mogą dokonywać wpłat i wypłat za pomocą gotówki. Bitomat to ułatwienie dla osób, które nie chcą łączyć kryptowalut z kontem bankowym. Co ciekawe, bitomaty obsługujące usługę ATM Egera nie wymagają od użytkowników weryfikacji tożsamości, jeżeli wartość wymiany nie przekracza 4 500zł. 

Cała procedura wymiany nie trwa dłużej niż 15 minut, dodatkowo pierwszą część wymiany można dokonać z dowolnego miejsca, które ma dostęp do internetu, a tylko na koniec trzeba udać się pod bitomat. Kod SkyCash jest ważny przez 72 godziny. Warto odnotować, że większość bitomatów jest dostępna przez siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Zatem nawet w weekend o północy można podejść do bitomatu i wyciągnąć potrzebną gotówkę. To wszystko sprawia, że korzystanie z bitomatów jest łatwe, szybkie i przyjemne. 

Poza tym, tego typu urządzenia, są cenione nie tylko za wygodę, ale także za bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji. W razie potrzeby możemy liczyć na polskojęzyczny support od ATM Egera.

Jak wymienić kryptowalutę na gotówkę? 

Dokonanie wymiany kryptowaluty na gotówkę jest proste. Należy je zacząć od wejścia na stronę ATM Egera dla Wrocławia, na której znajduje się krótki formularz, który trzeba uzupełnić podstawowymi informacjami. Po wypełnieniu formularza otrzymuje się na podany numer telefonu kod SkyCash. Z kodem należy udać się pod dowolnie wybrany przez siebie bitomat i tam dokonać wypłaty. 

Podsumowując korzystanie z Wrocławskich Bitomatów jest coraz bardziej popularne, ponieważ jest to szybki sposób na zamianę kryptowaluty na gotówkę. Wykorzystanie bitomatu zajmuje minimum czasu i w przypadku drobnych kwot nie wymaga weryfikacji tożsamości. 

ZOBACZ też: Raport Młodzieżowców: Przebłyski w ofensywie