Janasik: Chcieliśmy zapewnić sobie większy spokój

18.03.2023 (17:26) | Dominik Mazur
uploads/images/2023/2/janasik marcin_63dad82b86404.jpg

fot.: Marcin Folmer

Po remisie 1:1 (1:1) ze Stalą Mielec przed klubowymi kamerami wypowiedział się Patryk Janasik, który wrócił do gry po ponad miesięcznej przerwie.  

W pierwszej połowie mecz był na remis, ale w drugiej chyba wydawało się, że szalę zwycięstwa możemy przechylić na naszą korzyść?

Na pewno pierwsza połowa była wyrównana. W drugiej mieliśmy większą przewagę. Próbowaliśmy wcisnąć drugą bramkę i zamknąć mecz. Szkoda, bo nastawienie mieliśmy takie, żeby dzisiaj dopisać trzy punkty i żeby w tabeli był większy spokój. Tak się nie stało, remisujemy. Teraz czas na przerwę reprezentacyjną. Musimy dalej ciężko pracować i przygotowywać się na mecz z Lechią. 

Wróciłeś na boisku po kilku tygodniach przerwy. Jak się czułeś na boisku.

Czuję się całkiem dobrze. Za mną ponad miesiąc przerwy, ale podtrzymywałem kondycję i trenowałem indywidualnie. Byłem przygotowany, żeby dzisiaj wejść. Było mi dane wejść na drugą połowę. Nie powiem, że czułem się rewelacyjnie, bo wcale tak nie było, ale nie jest źle.

W meczu z Lechią zagramy bez Yeboah i Exposito. Mamy te osoby, które są w stanie ich zastąpić.

Są kolejni gotowi. Po to jest szersza kadra, by w takich sytuacjach wchodziły chłopaki, którzy tych szans mają trochę mniej. To nie jest tak, że bez Johna czy Erika sobie nie poradzimy, choć wiadomo, że mają bardzo wysoką jakość. Pojedziemy z nastawieniem, by wygrać z Lechią. 

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Djurdjević: Takie błędy zmieniają życie

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.