Janasik: Powrót cieszy, ale szkoda wyniku

02.10.2021 (20:38) | Karol Bugajski
uploads/images/2021/5/janasik_60a20c94cba99.jpg

fot.: Paweł Kot

Obrońca Śląska Patryk Janasik w sobotnim meczu z Lechem (0:4) wrócił do gry po prawie dwumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. Po spotkaniu swoimi wrażeniami podzielił się w rozmowie z klubową stroną. 

Patryk Janasik: Lech pokazał dzisiaj fajną piłkę, trudno nam się było przeciwstawić. Gdybyśmy strzelili gola to ten mecz mógłby wyglądać inaczej. Uważam, że nasz przeciwnik zasłużenie wygrał ten mecz. My musimy iść dalej, skupić się na kolejnych meczach i zdobywać punkty. Trudno stwierdzić dlaczego stało się tak, że szybko straciliśmy bramkę. Nie wiem czy brakuje koncentracji, czy jest jakiś inny powód. Na pewno przeanalizujemy tę sytuację. 

Nie grałem przez półtora miesiąca. Po takiej przerwie nie jest łatwo wrócić, dlatego bardzo się cieszę, że zagrałem na dobrą sprawę pierwszy raz w tym sezonie w ekstraklasie. Powrót cieszy, ale szkoda wyniku. Ważne, że jestem zdrowy i czekam już na kolejne mecze.

ZOBACZ też: Magiera: To nie koniec świata

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.