Janasik: Przyjechaliśmy po zwycięstwo

10.04.2022 (22:55) | Karol Bugajski
uploads/images/2022/4/janasikkot_6254186372589.jpg

fot.: Paweł Kot

Obrońca Śląska Patryk Janasik skomentował remis w niedzielnym meczu 28. kolejki ekstraklasy z Rakowem Częstochowa (1:1). Naszą relację ze spotkania wrocławian pod Jasną Górą znajdziecie TUTAJ. 

Patryk Janasik: Przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo, mecz ułożył się dobrze dla nas, bo zdobyliśmy bramkę do przerwy i chcieliśmy to kontynuować. Chcieliśmy zdobyć drugą i wygrać ten mecz, niestety tak się nie stało. Straciliśmy gola na 1:1, ale myślę, że było widać na boisku, że mimo wszystko próbowaliśmy trafić na 2:1.

Na pewno ten punkt trzeba szanować, bo wiadomo, że Raków to jest mocna drużyna. Musimy się skupiać tylko na sobie, bo potrzebujemy tych punktów. Próbujemy eliminować błędy i sądzę, że z meczu na mecz to widać. Gra wygląda coraz lepiej, więc oby tak dalej, potrzebujemy teraz zwycięstwa z Wisłą Kraków. Mam nadzieję, że pójdziemy za ciosem i będziemy zdobywać jak najwięcej punktów.

Każde spotkanie jest ważne, w każdym walczymy o zwycięstwo. To nie jest tak, że zadowalamy się tym punktem. Jak mówię, na pewno trzeba szanować ten punkt, jednak mecze z Wisłą Kraków i Bruk-Betem Termaliką Nieciecza również będą bardzo ważne. Damy z siebie sto procent, jak dzisiaj, mam nadzieję, że wygramy.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Quintana: Odczuwam dyskomfort

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.