Janasik: Takie błędy sędziów są niedopuszczalne

05.11.2021 (23:38) | Jakub Luberda

Wypowiedź Patryka Janasika po zremisowanym meczu z Jagiellonią.

Patryk Janasik: Bardzo ciężkie spotkanie, takiego spotkania się spodziewaliśmy. Wychodzimy na 2:1, a w końcówce znowu tracimy na 2:2. Takie błędy nie mogą nam się zdarzać. Nie chciałbym też tutaj mówić o sędziowaniu, bo wydaje mi się, że był ewidentny faul na Eriku, ale akcja nie została przerwana. Wiadomo, musimy patrzeć na siebie i nie dopuścić do takiej sytuacji. Żałujemy tego meczu, bo wszyscy widzieli, że powinniśmy zdobyć 3 punkty, ale tak się nie stało i mamy tylko 1. Teraz przerwa na reprezentację i będziemy musieli popracować nad kilkoma elementami.

Oddaliśmy pole gry Jagiellonii i oni prowadzili grę. Koniec końców zrobiliśmy dobrą akcję i strzeliliśmy na 2:1, a wiadomo, że bramki są najważniejsze. Będziemy analizować ten mecz.

Nie jesteśmy w żadnym kryzysie. Tak jak mówiłem wcześniej, musimy zacząć od siebie i wystrzegać się takich błędów, ale z perspektywy boiska naprawdę takie błędy sędziów są niedopuszczalne i to psuje widowisko. Takie jest moje zdanie. Będziemy starać się na treningach wykluczać takie błędy, bo drugi raz w doliczonym czasie gry punkty nam uciekają. Do kolejnego meczu przygotujemy się jeszcze lepiej.