Jezierski: Będziemy dalej ciężko pracować

19.08.2023 (19:24) | Jakub Kleczkowski
uploads/images/2023/8/jezierski_64e0f701cabfa.jpg

fot.: Rafał Sawicki

Śląsk II Wrocław przegrał derbowy mecz ze Ślęzą Wrocław wynikiem 0:2. 19-letni zawodnik rezerw WKS-u Jakub Jezierski podsumował dla nas to spotkanie.  

To było dla was bardzo trudne spotkanie. Warunki również nie były sprzyjające. Jakbyś ocenił ten mecz w waszym wykonaniu?

Jakub Jezierski: Dokładnie tak jak powiedziałeś. To było dla nas bardzo ciężkie spotkanie. Graliśmy na sztucznej trawie. Przygotowywaliśmy się cały tydzień do tego spotkania na boisku, na którym dziś graliśmy. Więc sądziliśmy, że jesteśmy naprawdę dobrze przygotowani. Nasi rywale zagrali dziś dobrą piłkę. Choć pierwsza połowa była bardziej pod naszą kontrolą, niestety straciliśmy gola ze stałego fragmentu. Potem mecz już się zmienił i też nabrał innego tempa. Było coraz ciężej. Trener dostał czerwoną kartkę i spotkanie nie układało się po naszej myśli. 

Zostałeś wprowadzony z ławki i starałeś się ruszyć grę w ofensywie, ale nie było to łatwe zadanie.

Wszedłem dzisiaj z ławki rezerwowych. Ślęza już prowadziła 1:0. Chciałem wpłynąć na grę i zrobić coś więcej. Niestety to się nie udawało. To nie było najlepsze spotkanie w moim wykonaniu. Będziemy dalej ciężko pracować i myślimy już o kolejnym spotkaniu w środę.

Pojawiasz się dzisiaj tylko z ławki rezerwowych. Jak oceniasz swoją pozycję w zespole?

Był to mój pierwszy mecz, gdzie wchodzę z ławki rezerwowych. Muszę ciężko pracować i to jest najważniejsze. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu wrócę do pierwszej jedenastki i wygramy.

ZOBACZ też: REZERWY: Porażka w derbach Wrocławia (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.