Korona dla Radka???

W czwartek ma okazać się, kto zostanie szkoleniowcem Śląska, a kilka dni później może wyjaśnić się sytuacja kilku graczy. Nadal nieznana jest przyszłość Radosława Janukiewicza, o którego wstępnie pytało Zagłębie Lubin. Tymczasem broni nie składa Korona. Kielczanie być może przedstawią Śląskowi nową ofertę pozyskania golkipera, niewykluczone, że oprócz gotówki zaproponują także piłkarzy nie mieszczących się w kadrze pierwszoligowca.

Nie jest wykluczony powrót do WKS-u doświadczonego defensora Jarosława Solarza. 33-letni piłkarz stara się rozwiązać kontrakt z Heko, które spadło do III ligi. Urodzony w Świdnicy gracz o dobrych warunkach fizycznych (181 cm, 79 kg) przymierzany był do Śląska już w zeszłym roku.

Być może działaczom uda się także porozumieć z Rafałem Naskrętem, który nie zgodził się na obniżenie pensji i w związku z tym nie pojechał z drużyną na obóz do Zieleńca. Sytuacja ma wyjaśnić się w sobotę.

źródło: własne

Marcin Polański

Autor

Marcin Polański

W Śląsknecie od 2003 roku (z przerwami urlopowymi), przez niemal 10 lat redaktor naczelny.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.