Krótki wywiad z M. Wielgusem
- Nie wiedziałem. Widać , że praca jaką wykonałem podczas tej rundy przyniosła efekty. Walczyłem na sto procent swoich możliwości. Cieszę się z tego wyróżnienia, ale mam nadzieje, że ta runda będzie jeszcze lepsza w moim wykonaniu
A kogo Ty byś wyróżnił?
- Myślę, że jeden zawodnik, czy dwóch nic nie wniesie, jak nie będzie grać cała drużyna. Drużyna się klei, a ja akurat zostałem wybrany na pewno przez bramki, które zdobyłem. Sam jednak bym ich nie wypracował, gdyby koledzy mi nie pomogli. Według mnie cała drużyna zasłużyła na wyróżnienie.
Co sądzisz o tym, że działacze nie będą się starać o zdjęcie zakazu dokonywania transferów? Czy w takim składzie jesteście w stanie walczyć skutecznie o pierwsze 2 miejsca?
- Wiadomo że na pewno by się ktoś przydał. Zawsze jest to większa rywalizacja. Mamy spory potencjał i będziemy walczyć o awans, ale przydałoby się powiększyć kadrę.
Marek Grabowski prawdopodobnie dołączy.
- Na razie to tylko wiemy o tym z gazet. Jest to zawodnik doświadczony. Przydałby się, poukładałby grę, na pewno byłby wzmocnieniem.
Jak skomentujesz sytuację, że musicie trenować w parkach?
- Co ja mogę powiedzieć. Takie są realia. Nie mamy boiska rezerwowego. Trenujemy w parkach, na Stadionie Olimpijskim, musimy się przygotowywać w takich warunkach, jakie są.
Dziękuję za rozwowę
źródło: własne
