Kto był Piłkarzem Meczu? (WYNIKI)

04.08.2022 (19:00) | Piotr Kryński
uploads/images/2022/7/slasknet-glosowanie-740x360 (5)_62d7a15ca4098.png

fot.: LV BET

W 3. kolejce ekstraklasy Śląsk przegrał w Kielcach z Koroną (1:3). Wrocławianie zagrali dwie zupełnie inne połowy. Pierwszą bardzo słabą, drugą nieco lepszą, nie wystarczyło to jednak do pokonania drużyny prowadzonej przez Leszka Ojrzyńskiego. 

Mecz z Koroną przywrócił części kibiców wspomnienia z zeszłego sezonu. Wrocławianie zaprezentowali się słabo na tle beniaminka i zasłużenie przegrali (1:3). Ten mecz przywrócił wspomnienia z zeszłego sezonu, w którym zawodnicy byli wybierani na Piłkarza Meczu w sposób mocno satyryczny i prześmiewczy. Na szczęście na kłopoty Wojskowych szybko spróbował zareagować Ivan Djurdjević, który już w 45. minucie zdjął słabych tego dnia Jastrzembskiego i Samca-Talara i zastąpił ich Yeboahem i Nahuelem. I to John Yeboah po raz pierwszy, został przez was wybrany Piłkarzem Meczu.

Yeboah nie zamierzał czekać na to, co zrobią koledzy i minutę po wejściu na boisko zdobył debiutancką bramkę dla WKS-u. Gol na 1:2 trochę pobudził wojskowych, niestety to nie wystarczyło. Po około 15 minutach Śląsk znowu przygasł, co prawda zdominował Koronę, jednak ostatnie słowo należało do złoto-krwistych. Kiedy wydawało się, że to Śląsk jest bliżej wyrównania, Śpiączka po raz drugi skarcił trójkolorowych i wrocławianie musieli uznać wyższość rywala. 

Wyniki głosowania na Piłkarza Meczu przeciwko Koronie Kielce:

  • John Yeboah - 61%  
  • Patrick Olsen - 16%
  • Michał Szromnik - 4% 
  • Dennis Jastrzembski - 4%
  • Konrad Poprawa - 3%

Wynik poprzednich głosowań:

Śląsk - Pogoń : Dennis Jastrzembski

Zagłębie - Śląsk: Dennis Jastrzembski

 

ZOBACZ też: Klątwa kieleckiego stadionu trwa...

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.