Małecki i Szydziak w Śląsku

Jakub Małecki, ostatnio wypożyczony do II-ligowego Gawina Królewska Wola, został w trybie pilnym ponownie ściągnięty do Śląska. Po tym jak zawodnik nie wywalczył sobie stałego miejsca w wyjściowym składzie Gawina, Ryszard Tarasiewicz uznał, że lepiej jeśli piłkarz będzie grał w zespole Młodej Ekstraklasy. W zespole prowadzonym przez Janusza Kudybę pozostanie wypożyczony z WKS-u Krzysztof Szewczyk. Dostał on ostatnio wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Jednak po opuszczeniu Gawina przez Małeckiego Janusz Kudyba chce aby Szewczyk pozostał w klubie. Jakub po powrocie podpisał ze Śląskiem nowy kontrakt. Zawodnikiem wrocławskiego klubu został już oficjalnie Damian Szydziak. Związał się on 4-letnią umową z klubem.

W. Górski i V. Sotirović przed meczem (video)
Oby nie jak 37 lat temu...

źródło: Polska Gazeta Wrocławska

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.