Marcel Gecov piłkarzem Śląska

Śląsk Wrocław podpisał kontrakt z Marcelem Gecovem. 27-letni Czech związał się z WKS-em dwuletnim kontraktem. To defensywny pomocnik, który wcześniej reprezentował barwy takich klubów jak: czeska Slavia Praga, angielski Fulham i belgijski KAA Gent.W ostatnim czasie reprezentował barwy rumuńskiego Rapidu Bukareszt (tak jak Andrei Ciolacu), w którym w 17 spotkaniach zdobył trzy bramki.


 

W reprezentacją Czech do lat 20 zdobył wicemistrzostwo świata, a 4 lata później z reprezentacją U-21 grał w półfinale mistrzostwo Europy. W czerwcu w polskich mediach pisało się o zainteresowaniu Lecha Poznań tym graczem. To wysoki zawodnik - mierzy 1,83m.

- Cieszę się, że trafiłem do Śląska. Po tym, jak moja umowa w Rumunii wygasła, kontaktowało się ze mną kilka klubów, miedzy innymi mistrz Bułgarii Ludogorec Razgrad. Zdecydowałem się jednak na Śląsk, bo wiem, że to dobrze poukładany, zorganizowany i mocny sportowo klub. Jestem przekonany, że to najlepszy wybór dla mnie - powiedział stronie oficjalnej Marcel Gecov po podpisaniu dwuletniego kontraktu.



źródło: slaskwroclaw.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.