Mecz reprezentacji we Wrocławiu coraz bliżej?

Zamieszanie wokół rozegrania meczu o Superpuchar Polski na Stadionie Narodowym prezes PZPN nazywa "skandalem na całą Europę". Grzegorz Lato nie zamierza przeżywać pod koniec lutego tego, co teraz przechodzą władze Ekstraklasy. Zapewnienia Narodowego Centrum Sportu o przygotowaniu Stadionu Narodowego na spotkanie reprezentacji Polski z Portugalią wydają mu się coraz mniej realne. Jeśli PZPN ostatecznie odwoła wspomniany mecz towarzyski w Warszawie odbędzie się on, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, we Wrocławiu (dwa dni po meczu Śląska Wrocław z Legią Warszawa). Co o tym myślicie?

źródło: wp.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.