Mila wierzy w sukces

Sebastian Mila udzielił wywiadu dla "Przeglądu Sportowego". Kapitan Śląska mówi w nim, że winę za remis bierze na siebie. Mistrzom Polski z pewnością grałoby się lepiej, gdyby wykorzystał rzut karny na początku spotkania. Mila wciąż wierzy w obronę tytułu oraz zdobycie Pucharu Polski. Zdaje sobie sprawę, że gra ostatnio gorzej i ma nadzieję, że wróci do formy, bo to ważna karta przetargowa przed podpisaniem nowego kontraktu. Z kim? Za wcześnie na jakiekolwiek deklaracje. Jedno jest pewne - kapitan WKS-u nie prowadzi w tej chwili rozmów z klubem na temat przedłużenia jego umowy.

źródło: przegladsportowy.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.