Musonda: Musimy dalej walczyć

13.09.2020 (00:36) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2020/9/musonda_5f5d4eefa9ee4.PNG

fot.: Mateusz Porzucek

Tylko 25% wygranych pojedynków zaliczył Lubambo Musonda, który pod koniec spotkania został zmieniony przez Przemysława Bargiela. Zambijczyk dołożył do swojego dorobku 60% dokładnych podań, 1 celny strzał i 3 udane dryblingi. Co skrzydłowy Śląska Wrocław miał do powiedzenia po meczu z Lechem Poznań? 

Lubambo Musonda: Był to bardzo ciężki mecz, Lecha potrafi grać szybką piłkę i jest silny zwłaszcza w ofensywie. Mieliśmy jednak również dobre okazje do zdobycia bramek i bardzo chcieliśmy wygrać. Nie udało się, więc pozostaje nam szanować ten remis, dalej pracować jak najlepiej na treningach i przygotować się do kolejnego spotkania.

Na boisku każdy z nas chce walczyć za zespół i dawać z siebie sto procent. Nawet jeśli przeciwnik strzela gola, chcemy za wszelką cenę naciskać na niego i wyrównać. Mecz był bardzo zacięty, każda z drużyn miała szansę, aby przechylić go na swoją korzyść. Myślę, że udanie rozpoczęliśmy rozgrywki ligowe. Musimy dalej walczyć o każdy punkt i mam nadzieję, że osiągniemy jeszcze lepszy wynik niż w zeszłym sezonie.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Scalet: Idę do przodu