Nowa koszulka na licytacji!

05.01.2021 (18:06) | Krzysztof Banasik

fot.: Brescia Calcio

Doświadczyliśmy kolejnego pięknego gestu ze strony Jakuba Łabojki. Były piłkarz Śląska Wrocław przekazał nam na charytatywną licytację dla Wiktorii Gaguckiej swoją koszulkę w barwach Brescii! Oprócz niej na nowych właścicieli czeka jeszcze wiele innych cennych przedmiotów! 

Koszulka jest w rozmiarze M i jest możliwość napisania na niej dowolnego autografu, oczywiście autorstwa Łabojki. W jaki sposób można stać się szczęśliwym posiadaczem tej wyjątkowej rzeczy?

Każdy przedmiot posiada oddzielną skarbonkę. Przedmioty zostaną przekazane osobom, które do 10 stycznia łącznie wpłacą największą sumę na daną skarbonkę. Wpłaty na którąkolwiek skarbonkę zasilą zrzutkę dla Wiktorii.

Liczy się każda wpłata, nie tylko licytacje! Ogólna zrzutka znajduje się TUTAJ.

LINKI DO SKARBONEK (klikając w zdjęcie, można je powiększyć):

Oryginalna koszulka Jakuba Łabojki, przekazana przez samego zawodnika. Były piłkarz Śląska Wrocław jest obecnie graczem włoskiej Brescii. W licytowanej koszulce zagrał w jednym spotkaniu Serie B. Koszulka jest w rozmiar M. Jest możliwość napisania na niej dowolnego autografu, oczywiście od Kuby.

Wyjazdowa, nieużywana koszulka Śląska z sezonu 2015/2016 z autografami, rozmiar M. Podpisali się m.in. Dariusz Sztylka, Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Lasza Dwali, Paweł Zieliński, Kamil Biliński, Filipe Goncalves.

Domowa koszulka Śląska z sezonu 2017/2018, rozmiar L.

Wyjazdowa, nowa koszulka Śląska z sezonu 2019/2020, rozmiar M.

Kalendarz Ultras Silesia ze zdjęciami kibiców, na rok 2021, format A3.

Oficjalny kalendarz Śląska, na rok 2021, format A2.

Książka Antoniego Bugajskiego, wrocławskiego dziennikarza Przeglądu Sportowego - możliwy spersonalizowany autograf autora.

Książka Sebastiana Mili z jego autografem.

Trzy proporczyki Śląska - dwa z poprzedniego sezonu, jeden z obecnego. Wszystkie z autografami Dariusza Sztylki.

Oficjalny kalendarz PZPN - Łączy nas piłka, na rok 2021, format A1.

ZOBACZ też: Piłkarze Śląska zakończyli urlopy