Nowa Super Drużyna rozdaje promocje!

21.01.2021 (18:22) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2021/1/sb-tt2_6009b82b68ab1.jpg

fot.: Superbet

Jan Błachowicz, Sławomir Peszko i Jolanta Zasępa dostali powołanie do Super Drużyny Superbetu, naszego głównego partnera! Firma bukmacherska rozszerzyła także współpracę z Izabelą Koprowiak i Konradem Szymańskim. Powołany do tej ekipy jest także każdy nasz czytelnik! 

To nowa Super Drużyna, do której dołączyć możesz także Ty! Superbet powołuje Cię do swojej ekipy i dorzuca do tego Cashback 500 zł i 50 zł na start. Sprawdź szczegóły.

Superbet jest obecny jako operator zakładów online w Polsce od 2020 roku, a debiut w Internecie poprzedził rozwojem sieci punktów naziemnych. Ambasadorem marki od momentu wejścia na nasz rynek jest Jerzy Dudek. Bukmacher od zawsze stawia na innowacje technologiczne i produktowe.

Jan Błachowicz to obecnie jeden z najpopularniejszych i najlepszych polskich sportowców, który dzięki ciężkiej pracy i determinacji zdobył najwyższe laury MMA, czyli tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji UFC.

– Dołączam do SuperTeamu! To dla mnie kolejny w ostatnim czasie sukces. Cieszę się na rozpoczęcie współpracy z bukmacherem Superbet. Tak jak ja startuje z pozycji pretendenta, aby wkrótce dołączyć do liderów. Znam tę drogę i mam nadzieję, że pomogę ją przejść mojemu nowemu Sponsorowi

– mówi Błachowicz.

Sławomir Peszko zawsze wyróżniał się na boisku szybkością i nieustępliwością, a poza nim jest dobrym duchem zespołu, który dba o tak ważną w sportach drużynowych atmosferę. O dobre wrażenia z gry na platformie Superbetu jest natomiast wyjątkowo łatwo dzięki SuperSpin, czyli codziennej dawce nagród - niespodzianek dla graczy, a także SuperGame – gdzie za darmo można grać co tydzień w prosty sposób
o okazałe pule nagród.

– Superbet przekonał mnie do siebie wizją i realnym traktowaniem zakładów bukmacherskich jako dobrej zabawy.  Ja zawsze starałem się czerpać radość z gry w piłkę. Tak jest do tej pory i uważam, że podobnych emocji ma dostarczać ludziom rozrywka u bukmachera. Gdy gracie, to grajcie dla pozytywnych wrażeń

 – komentuje Peszko.

Izabela Koprowiak i Konrad Szymański, z którymi bukmacher rozszerza dotychczasową współpracę, oraz Jolanta Zasępa będą ambasadorami m.in. popularnej wśród sympatyków zakładów funkcjonalność SuperSocial, która daje możliwości  budowania społeczności poprzez dzielenie się zagraniami, wrażeniami i sukcesami z innymi członkami biało-czerwonej drużyny bukmachera.

Duet Koprowiak i Zasępa poprowadzi wspólnie jedną z serii na kanale YouTube Superbet, gdzie pojawi się nowy, różnorodny kontent produkowany właśnie przez Zasępę.

Nawiązanie współpracy z tak szerokim gronem popularnych influencerów i rozwój kanału YouTube to oczywiście dopiero początek na drodze do dalszego rozwoju bukmachera.

Jest nam niezmiernie miło, że jesteśmy również częścią tej drogi!

ZOBACZ też: Młody napastnik podpisał kontrakt ze Śląskiem