OFICJALNIE: Nowy kontrakt Nahuela!

11.01.2024 (17:03) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2024/1/Nahuel_65a011ea211b1.jpg

fot.: slaskwroclaw.pl

Śląsk poinformował o przedłużeniu umowy z hiszpańskim skrzydłowym. Dotychczasowy kontrakt zawodnika wygasał wraz z końcem czerwca 2024 roku. 

Matias Nahuel Leiva wyrósł na kluczową postać w ofensywie Wojskowych. W trwającym sezonie rozegrał w lidze 14 meczów, w których cztery razy trafił do siatki rywali oraz zanotował dwie asysty. Więcej goli dla Śląska w sezonie 2023/2024 zapewnili do tej pory tylko Erik Exposito oraz Piotr Samiec-Talar. Nowy kontrakt urodzonego w Argentynie zawodnika został podpisany do końca czerwca 2027 roku.

- Przedłużenie kontraktu z Matiasem Nahuelem Leivą to fantastyczna wiadomość dla całego klubu. Podkreślaliśmy wcześniej, że zamierzamy się wzmacniać, przy czym nie chcemy też tracić kluczowych zawodników zespołu. Pozostanie zawodnika o tak wysokiej klasie to potwierdzenie naszych aspiracji oraz długofalowej wizji rozwoju drużyny

- opowiedział Patryk Załęczny, prezes Śląska Wrocław. 

Nahuel dołączył do WKS-u w lipcu 2022 roku. Łącznie do tej pory rozegrał 48 meczów, w których zdobył siedem bramek oraz zanotował cztery asysty.

- To dla mnie fantastyczna wiadomość. Cieszę się, że zostaje we Wrocławiu i mogę pomóc klubowi. Wierzę w tę drużynę i sądzę, że wspólnymi siłami jesteśmy osiągać wielkie rzeczy

- mówi Nahuel. 

ZOBACZ też: 2023: Listopad, Klimala piłkarzem Śląska

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.