Oldboje: Kolejne wysokie zwycięstwo

16.06.2023 (10:00) | Jacek Bratek
uploads/images/2023/6/Oldboje 4_6479b6996ff06.jpg

fot.: Śląsknet

Oldboje Śląska Wrocław wysoko wygrali z KS Muchobór 8:2. Wojskowi dali prawdziwy pokaz mocy, dominując na boisku. Po raz kolejny formą strzelecką błysnął Maciej Kowalczyk. 

W pierwszej połowie po trzech golach Kowalczyka Śląsk prowadził 3:0. Po przerwie po rzucie rożnym celną główką popisał się Mikuś. Kolejne dwie bramki zdobył niezawodny Kowalczyk, a na 7:0 z najbliższej odległości trafił Przybyła. Chwila rozluźnienia poskutkowała stratą dwóch bramek, ale ostatnie zdanie należało do Śląska. Dos Santos po indywidualnej akcji strzelił swoją trzecią bramkę w trzech ostatnich meczach. Za tydzień Śląsk zmierzy się z Widawą Bierutów, która od początku rozgrywek przewodzi w tabeli, a w ostatnich dniach pozwoliła się dogonić rywalowi z Magnic. Wrocławianie mogą zadecydować o mistrzostwie ligi.

Skład Śląska: Solarczyk – Jankowski, Mikuś, Żuk, Oskierko, Stańczak, Jasiński, Draczyński, Piszcz, Dos Santos, Kowalczyk, Olejnik, Przybyła, Działa, Sznajder, Ciota

ZOBACZ też: Rozkład jazdy (17.06 – 22.06). Podwójnie złote Ząbki?

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.