OLDBOJE: Kolejny hat-trick

29.10.2022 (11:00) | Jacek Bratek
uploads/images/2020/6/kudyba-miedztv_5eef2770c6b4d.jpg

fot.: youtube.com/miedztv

Oldboje Śląska pokonali w meczu u siebie KS Muchobór 7:0 (3:0). Po raz szósty w tym sezonie zawodnik Śląska zanotował hat-tricka! 

Tym razem trzykrotnie do siatki rywala trafił Janusz Kudyba. Co więcej, wrocławski snajper wszystkie gole strzelił w pierwszej połowie, mieliśmy więc do czynienia z tak zwanym klasycznym hat-trickiem. Po przerwie kolejne trafienia dorzucili Tomasz Stańczak (dwa), a także Rafał Obała i Bogdan Draczyński. Powracający po kontuzji najlepszy strzelec Śląska Maciej Kowalczyk tym razem zanotował trzy asysty. Śląsk miał jeszcze wiele okazji i mecz mógł się zakończyć nawet wynikiem dwucyfrowym.

Skład Śląska: Solarczyk (Tkaczyk) – Jankowski, Mikuś, Nakielski, Dudzik – Oskierko, Draczyński, Jasiński, Obała – Kowalczyk, Kudyba oraz Działa, Sznajder, Stańczak.

Była to ostatnia ligowa kolejka ligowa w tym roku jednak Śląsk ma jeszcze do rozegrania 3 zaległe mecze - z Magnicami, Polonią Wrocław i Polonią Bielany Wrocławskie.

ZOBACZ też: Zapowiadamy i typujemy 15. kolejkę (KURSY)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.