OLDBOJE: Spóźniony pościg

25.05.2022 (13:31) | Jacek Bratek / Wojciech Peciakowski
uploads/images/2021/8/ssssss_612e7e8325b1c.jpg

fot.: Śląsk Wrocław

Zapraszamy na kolejny raport z ligowych poczynań drużyny oldbojów Śląska Wrocław. Za nami mecz z PKS-em Łany. 

W meczu na szczycie w lidze oldbojów Śląsk Wrocław po bardzo ciekawym meczu uległ liderowi PKS Łany 3:5 (0:2). Mecz miał dwa oblicza – w pierwszej połowie dużo młodszy zespół PKS dominował na boisku i po bramkach Wygowskiego i Matkowskiego prowadził 2:0. Przewaga była spora, ale Śląsk też miał dwie dogodne okazje, jednak Wielgus i Pyzłowski strzelali obok bramki. Tuż po przerwie Łany strzeliły dwie kolejne bramki – Majchrowicz z karnego i ponownie Matkowski.  Zanosiło się na pogrom, ale wtedy Śląsk zaczął grać bardzo dobrze. Uzyskał duża przewagę, stwarzał sporo sytuacji. Z karnego celnie strzelił Kowalczyk, a kolejne dwa gole zdobył Pyzłowski. Niestety na kolejne bramki zabrakło czasu, a w ostatniej akcji meczu goście udanie skontrowali i Waśkiewicz ustalił wynik meczu.

Skład Śląska: Solarczyk – Dudzik, Nakielski, Mikuś, Jankowski - Dranka, Jasiński, Czajka – Pyzłowski, Kowalczyk, Moskal oraz Gołabek, Wiśniewski, Wielgus, Przybyła, Żuk, Draczyński, Sznajder

ZOBACZ też: TAKTYCZNIE: Grzechy trenerów Śląska

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.