Ostatni tydzień okienka transferowego

Najbliższy tydzień to bardzo gorący okres dla klubu. 2 września kończy się okienko transferowe w wielu europejskich ligach. W ciągu kilku dni okaże się kto z obecnej kadry odejdzie ze Śląska Wrocław. Najbardziej prawdopodobny jest transfer Waldemara Soboty, który ma w kontrakcie wpisaną klauzulę odstępnego wynoszącą milion euro. - Jeśli chodzi o transfer Waldka, to powinniśmy go dopiąć w ciągu dwóch, trzech dni. W grze pozostały już tylko oferty z lig niemieckiej i belgijskiej - mówi Marek Citko, menedżer zawodnika. Do Wrocławia przychodzą zapytania dotyczące również innych zawodników: Sebino Plaku, Tomasza Hołoty oraz Dalibora Stevanovicia. Samo zamknięcie okna transferowego nie powinno mieć znaczenia dla klubu pod względem pozyskania nowych piłkarzy. Śląsk sięga wyłącznie po piłkarzy z wolną kartą, za których nie trzeba płacić.

źródło: wroclaw.sport.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.