Piłkarz Meczu przeciwko Legii (WYNIKI)

24.10.2020 (13:11) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2020/10/piasecki_5f940ca25df11.jpg

fot.: Paweł Kot

W głosowaniu na Piłkarza Meczu przeciwko Legii Warszawa, podobnie jak kilka dni wcześniej przeciwko Wiśle Płock, nie było jednego faworyta. Który zawodnik Waszym zdaniem był jednak najlepszy? 

Trzecie miejsce zajął Marcel Zylla, który pojawił się na boisku w drugiej połowie, zmieniając Mateusza Praszelika. Zaledwie dwa głosy przeważyły o tym, że na drugim stopniu podium uplasował się Mark Tamas. Węgier był chwalony przez kibiców za walkę, miało to też swoje odzwierciedlenie w najwyższym Indexie InStata. Tamas chyba na dłużej posadził na ławce Israela Puerto.

Największą grupę fanów pozyskał Fabian Piasecki, a więc strzelec kontaktowej i jednocześnie honorowej bramki przy Łazienkowskiej. Napastnik WKS-u z dużym spokojem wykorzystał błąd Artura Jędrzejczyka i pewnie pokonał Artura Boruca.

Tak pisaliśmy o nim w "Plusach i minusach meczu z Legią":

Gol strzelony przez rezerwowego napastnika Śląska jest malutkim powodem do optymizmu, bo przynajmniej wynik nie wygląda tak zawstydzająco, jak się na to zanosiło. Piasecki, podobnie jak trzy dni wcześniej w Płocku, po godzinie gry zastąpił bezproduktywnego Exposito. Sposób, w jaki trafił do siatki przy Łazienkowskiej dużo mówi o tym, jaki mecz oglądaliśmy. Artur Jędrzejczyk zagrał piłkę prosto pod nogi zawodnika wrocławian, bo pozwolił sobie na chwilę dekoncentracji. Pozwolił sobie, bo tak skutecznie uśpiła go przerażająca bezradność w ofensywie zespołu Vitezlsava Lavicki. Piasecki wykazał się instynktem snajpera i sprawił, że wynik zakłamuje obraz meczu. Czesław Michniewicz doskonale wiedział, że to nie ten dzień, gdy prowadzenie 2:0 okaże się niebezpieczne.

Wyniki głosowania na Piłkarza Meczu przeciwko Legii:

  1. Fabian Piasecki - 25% głosów
  2. Mark Tamas - 16%
  3. Marcel Zylla - 15%

Wyniki poprzednich głosowań:

ZOBACZ też: Śląsk - Jagiellonia (BILANS)