Piłkarz Meczu przeciwko ŁKS-owi (WYNIKI)

20.08.2020 (08:06) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2020/8/druzyna_5f3cbed8ed194.PNG

fot.: Paweł Lipnicki

Porażka z ŁKS-em była trudna do przełknięcia, na pewno nie takiego startu sezonu oczekiwaliśmy. Kogo jednak nagrodziliście indywidualnie i wybraliście na Piłkarza Meczu? 

Śląsk Wrocław przegrał w 1/32 Pucharu Polski z ŁKS-em po rzutach karnych. W regulaminowym czasie było 1:1, a po dogrywce 2:2. Gole dla wrocławian zdobyli Robert Pich i Piotr Celeban i to właśnie były kapitan WKS-u zajął trzecie miejsce w naszym głosowaniu. Dla Celika był to dopiero czwarty meczu w tym roku.

Obok niego w obronie grał Wojciech Golla, który powrócił do składu po kontuzji zerwania więzadeł w kolanie. Ale to powrót Waldemara Soboty kibice zauważyli w naszym głosowaniu. Śląsk przegrał w karnych 1:4 i to Sobota był jedynym zawodnikiem, który potrafił pokonać w serii jedenastek Arkadiusza Malarza.

Piłkarzem Meczu został jednak Matus Putnocky. Bramkarz najlepszym zawodnikiem w zespole? To może świadczyć tylko o jednym - ŁKS oprócz zdobycia dwóch goli stworzył sobie jeszcze kilka okazji, ale świetnie między słupkami spisywał się nasz golkiper. Słowak udowodnił, że jest w wyśmienitej formie i jeśli ją utrzyma, będzie ponownie bardzo pewnym punktem zespołu Vitezslava Lavicki.

Wyniki głosowania na Piłkarza Meczu przeciwko ŁKS-owi:

  1. Matus Putnocky - 40% głosów
  2. Waldemar Sobota - 32%
  3. Piotr Celeban - 8%
  4. Mateusz Praszelik - 4%
  5. Lubambo Musonda i Robert Pich - po 3%

ZOBACZ też: Vademecum Kibica: Pogoń Szczecin