Piłkarz Meczu przeciwko Pogoni (WYNIKI)

24.09.2020 (15:22) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2020/9/KoPa_PogSzCz_SlaWro_19092020_-88_5f68359e15949.JPG

fot.: Paweł Kot

Mecz przeciwko Pogoni Szczecin nie był pasjonującym widowiskiem, w dodatku przez nieskuteczność Śląsk wrócił do Wrocławia bez punktów. Kogo jednak zdecydowaliście wyróżnić indywidualnie? 

Na trzeciej pozycji uplasował się Maciej Pałaszewski, dla którego sobotni mecz był powrotem do pierwszego składu Śląska po rocznym wypożyczeniu do Stomilu Olsztyn. Wychowanek Polaru Wrocław spisał się solidnie i dał nadzieję, że może w pewnym stopniu zastąpić Jakuba Łabojkę.

Jeszcze lepsze wrażenie w Szczecinie wywarł na Was Piotr Celeban, dla którego zawsze spotkania przeciwko Pogoni są szczególne. To właśnie do tego klubu zaprowadził go starszy brat, to w tym klubie zaczął profesjonalne treningi. Celeban zagrał solidnie i mógł nawet być bohaterem Śląska, ale nie wykorzystał bardzo dobrej okazji do strzelenia bramki.

Najwięcej głosów zebrał jednak Waldemar Sobota, która kilkoma swoimi akcjami pokazał, że może być liderem środka pola Śląska. Tak pisaliśmy o nim w analizie taktycznej:

Zejście po piłkę między dwóch obrońców, bardzo dobre przyjęcie kierunkowe i niezłe przyspieszenie pozwoliły mu momentalnie zgubić dwóch rywali szukających odbioru. Następnie podprowadzenie piłki, zdobycie trochę terenu i oddanie futbolówki do kolegi z zespołu, by ten dalej napędzał akcję.

Wyniki głosowania na Piłkarza Meczu przeciwko Pogoni:

  • Waldemar Sobota – 42% głosów
  • Piotr Celeban – 11%
  • Maciej Pałaszewski – 8%

Wyniki poprzednich głosowań:

ZOBACZ też: Okiem Patrona: Wielkie plany