Poprawa kuszony przez Legię!

26.04.2021 (21:45) | Daniel Żuliński
uploads/images/2021/4/poprawa_60807ba7d9b27.jpg

fot.: Paweł Kot

Jak podaje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, Legia Warszawa złożyła propozycję kontraktu zawodnikowi Śląska. Sam piłkarz ma już na stole warunki przedłużenia umowy ze Śląskiem, jednak to właśnie propozycja ze stolicy może mieć wpływ na przeciągającą się decyzję.  

Udało nam się skontaktować z agentem piłkarza, jednak ten odmówił komentarza w tej sprawie. Zaznaczył jedynie ogólnie, że rozmowy trwają, a ostateczna decyzja nie jest jeszcze podjęta. Trudno stwierdzić czy chodzi o rozmowy z Legią czy ze Śląskiem, ale jedno jest pewne - Legia grająca na trzech frontach będzie potrzebowała wzmocnień w środku obrony. Podobno wielkim orędownikiem takiego ruchu jest dyrektor sportowy Legii Radosław Kucharski.

Poprawa idealnie wpisuje się w profil obrońcy jakiego życzy sobie Czesław Michniewicz. Kluczowym atutem w tej sprawie, jest bez wątpienia fakt, że Poprawa jest do wzięcia za darmo, gdyż wraz z końcem tego sezonu kończy mu się umowa ze Śląskiem. WKS przedstawił już propozycje nowego kontraktu, jednak nie wiadomo jak odniósł się do niej obóz piłkarza. 

Konrad Poprawa to gorące nazwisko ostatnich tygodni. Zawodnik, który przez wielu był już skreślany w kadrze pierwszego zespołu Śląska, nagle stał się ulubieńcem kibiców oraz pewnym punktem w układance trenera Magiery. Jeśli ktoś kilka tygodni temu powiedziałby mu, że będzie go chciała zatrudnić Legia, miałby prawo pomyśleć o rezerwach tego klubu, które grają w III lidze. Jeśli wychowanek GKS-u Ksawerów faktycznie przeniesie się do Warszawy, będzie to jedna z najbardziej zaskakujących historii ostatnich lat.

 

ZOBACZ też: Plusy i minusy meczu z Rakowem