Poprawa: Mam jeszcze wiele do udowodnienia

19.05.2021 (20:30) | Karol Bugajski
uploads/images/2021/4/poprawa_60807ba7d9b27.jpg

fot.: Paweł Kot

Konrad Poprawa w rozmowie z oficjalną stroną Śląska podzielił się swoimi emocjami po przedłużeniu kontraktu z wrocławianami. Młody obrońca związał się z klubem umową obowiązującą do końca czerwca 2025 roku. 

Konrad Poprawa: Nie ukrywam, że ostatni rok to był dla mnie gorący okres, dużo się działo. Jeszcze w poprzedniej rundzie grałem w drugoligowych rezerwach, a przyszedł trener Jacek Magiera, zaufał mi i ja chce się mu teraz odpłacić dobrą postawą w każdym meczu oraz treningu. Nie brakowało mi wiary w to, że trafię do wyjściowej jedenastki, bo zawsze wychodzę z założenia, że ciężka praca popłaca, więc nigdy się nie poddaję.

Pół roku temu był taki okres, że zostałem odsunięty od pierwszego zespołu, trenowałem przy drugim, ale nie załamywałem się i pracowałem dalej tak samo, bo wiedziałem, że prędzej czy później to przyniesie efekty. Jestem w tym klubie piąty rok. Tutaj dorastałem jako piłkarz, a tak naprawdę również jako człowiek.

Dużo się już nauczyłem i bardzo się cieszę, że przedłużyłem kontrakt ze Śląskiem na kolejne lata. Jestem ambitnym człowiekiem, mam swoje cele, o których nie chcę mówić, ale mam nadzieję, że je jeszcze tutaj wypełnię, bo wciąż mam wiele do udowodnienia.


Partnerem głównym ŚLĄSKnetu jest firma Superbet - sprawdź najnowsze promocje!

ZOBACZ też: Kapitan na wagę pucharów