Prawie wszyscy zdrowi

Sytuacja kadrowa w Śląsku Wrocław staje się coraz lepsza. Do niedzielnego spotkania z Lechią Gdańsk przygotowują się ostatnio kontuzjowani: Cristian Diaz, Johan Voskamp oraz Dalibor Stevanović. Z pełnym obciążeniem ćwiczy również Piotr Ćwielong, który ucierpiał podczas ostatniego sparingu z Ruchem Chorzów. Na drobne problemy zdrowotne narzeka jedynie Mariusz Pawelec. Nie wiadomo czy będzie zdolny do gry podczas najbliższego ligowej potyczki.

źródło: slaskwroclaw.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.